هشدار سناتورهای آمریکایی درباره اقدامات نتانیاهو

کد خبر: 1271929

برخی از اعضای مجلس سنای آمریکا اعلام کردند که مخالفت نتانیاهو با راه حل دو کشوری مورد قبول نیست.

هشدار سناتورهای آمریکایی درباره اقدامات نتانیاهو

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دو عضو مجلس سنای آمریکا اعلام کردند که مخالفت نتانیاهو با راه حل دو کشوری نگران کننده است.

«الیزابت وورن» و «براین شاتز» دو عضو مجلس سنای آمریکا در نامه‌ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور تاکید کردند که مخالفت نتانیاهو با راه حل دو کشور بسیار نگران کننده است.

این دو عضو سنا تاکید کردند که مخالفت نتانیاهو خطری برای امنیت ملی آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود.

از سوی دیگر، امروز حداقل سه نظامی مجروح اسراییلی به بیمارستان هداسا منتقل شدند.

در همین ارتباط نیز، بیمارستان هداسا در قدس اشغالی اعلام کرد ۳ نظامی اسراییلی مجروح در نوار غزه امروز به این بیمارستان منتقل شدند.

پنجشنبه هفته گذشته نیز ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ نظامی دیگر این رژیم در نوار غزه زخمی شدند و بالگردهای اسراییلی تعداد زیادی از مجروحان را به بیمارستان هداسا عین کارم در قدس اشغالی انتقال دادند.

منابع عبری زبان تاکید کردند که امروز بیشترین تعداد بالگرد در بیمارستان‌های اسراییلی به زمین نشسته است.

گفتنی است مقامات صهیونیست آمار تلفات نظامی خود را به شدت سانسور کرده و از انتشار رسانه‌ای آن جلوگیری می‌کنند. ارتش رژیم صهیونیستی در شرایطی تاکنون از هلاکت قریب به ۵۰۰ نظامی خود در جنگ غزه خبر داده که منابع موثق میدانی این آمار را بسیار بالاتر می‌دانند.

پیشتر سخنگوی ارتش صهیونیستی به تلفات سنگین در خان یونس اعتراف کرده بود. هفته گذشته سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که نبردها در خان یونس بسیار سخت و شدید است و این رژیم تلفات سنگینی در این منطقه داده است. دانیل هاگاری اظهار داشت که ماموریت ما در یک شرایط سخت امنیتی انجام می‌شود و آنچه دیروز اتفاق افتاد، یک فاجعه واقعی بود.

وی همچنین بیان کرد که این جنگ بهای بسیار بسیار سنگینی دارد. ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن ۲۱ نفر از نظامیان خود در حادثه اخیر در در خان یونس اعتراف کرده و بدین گونه شمار تلفات این رژیم در ۲۴ ساعت به ۲۴ نفر افزایش یافت.

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت هم تاکید کرد که در نبردهای چهارشنبه گذشته ۷ نظامی هم به شدت مجروح شدند.

طبق اعلام رسمی ارتش رژیم صهیونیستی، از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۵۵۶ نظامی اسراییلی کشته شدند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها