حماس خواستار محاکمه سران رژیم صهیونیستی شد

کد خبر: 1272111

جنبش مقاومت فلسطین خواستار محاکمه سران رژیم صهیونیستی و ارتش جنایتکار آن به خاطر جنایت اعدام علیه فلسطینی‌ها شد.

حماس خواستار محاکمه سران رژیم صهیونیستی شد

جنبش مقاومت فلسطین خواستار محاکمه سران رژیم صهیونیستی و ارتش جنایتکار آن به خاطر جنایت اعدام علیه فلسطینی‌ها شد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به پیدا شدن پیکر 30 فلسطینی در بیت لاهیا واقع در شمال غزه گفت: اعدام 30 فلسطینی در بیت لاهیا در حالی که دست‌‌ها و چشم‌های آن‌ها را بسته بودند، نشان از قتل عام غیرنظامیان دارد.

حماس افزود: از نهادهای حقوق بشری می خواهیم که جنایت اعدام 30 فلسطینی را به منظور محاکمه ارتش جنایتکار و اشغالگر رژیم صهیونیستی  و  همچنین رهبران فاشیست آن ثبت و مستند کنند.

جنبش حماس در این بیانیه آورده است که هر روز گوشه‌ای از جنایات بی‌وقفه دشمن صهیونیستی در حق ملت فلسطین در غزه آشکار می‌شود.

منابع خبری فلسطین امروز گزارش دادند که اجساد تعدادی از شهدای فلسطینی در مدرسه‌ای در بیت لاهیا در شمال نوار غزه در حالی که دست‌ها و چشم‌هایشان بسته بود، پیدا شده است.

باشگاه اسرای فلسطین نیز در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی اعلام  کرد که پیدا شدن اجساد 30 شهید فلسطینی با دستانی بسته، دلیل واضح و روشنی بر اعدام میدانی آن‌ها به دست اشغالگران اسرائیلی است.

این نهاد فلسطینی خاطرنشان کرد که هر لحظه اطلاعات بیشتری در رابطه با اعدام میدانی ملت فلسطین در راستای نسل‌کشی آن‌ها در نوار غزه بدست می‌آید.

باشگاه اسرای فلسطینی تاکید کرد که دشمن صهیونیستی هیچ اطلاعاتی در این زمینه در اختیار صلیب سرخ قرار نداده و مرتکب تخلفاتی غیرقانونی شده است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها