ارتش یمن یک کشتی آمریکایی را هدف قرار داد

کد خبر: 1272177

ارتش یمن پس از هدف قرار دادن ناوشکن آمریکایی «یو اس اس گریولی» در دریای سرخ از هدف قرار دادن یک کشتی تجاری دیگر آمریکایی که عازم بنادر فلسطین اشغالی بود، خبر داد.

ارتش یمن یک کشتی آمریکایی را هدف قرار داد

یحیی سریع سخنگوی ارتش یمن با صدور بیانیه ای اعلام کرد کشتی تجاری آمریکایی در خلیج عدن را که در حال حرکت به سمت بنادر فلسطین اشغالی بود، هدف حمله چندین موشک قرار داده است.

 سخنگوی ارتش یمن افزود: این عملیات ساعاتی پس از هدف قرار دادن ناوشکن آمریکایی  «یو اس اس گریولی» در دریای سرخ انجام شده است.

وی بار دیگر تاکید کرد ارتش یمن تا توقف جنگ علیه غزه، به حملات خود علیه کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که به سمت بنادر فلسطین اشغالی حرکت می‌کنند، ادامه خواهد داد.

 انصارالله یمن: هرگونه تحرکات آمریکا و انگلیس از طریق مزدورنشان با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد

علی القحوم، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله گفت: عملیات نیروهای مسلح تاکیدی بر توسعه و توانمندی نظامی و آمادگی برای دفاع از حاکمیت یمن است.

وی افزود: تداوم این عملیات تایید می‌کند که نیروهای مسلح یمن نمی توانند از معادله حمایت از غزه دست بکشد.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله با اشاره به عملیات ارتش یمن علیه کشتی و ناوشکن آمریکایی گفت: عملیات اخیر پس از تهاجم به صعده انجام شد و این پیام روشنی از آمادگی به همراه دارد و اینکه انگشتان دست ما همچنان روی ماشه است.

القحوم فاش کرد: تحرکات آشکاری از سوی آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها برای تشدید تنش در یمن و آماده شدن برای اقدام نظامی با استفاده از مزدورانشان وجود دارد.

وی تهدید کرد: هرگونه تحرکات مزدوران با پوشش آمریکایی-انگلیسی در الحدیده و دیگر مناطق یمن با واکنش قاطع مواجه خواهد شد.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد