الحوثی: حوادث ۱۱سپتامبر ساخته صهیونیست‌ها بود

کد خبر: 1273277

رهبر انصارالله یمن گفت «آمریکا و انگلیس بازوهای اختاپوس شرارت و ظلم و طغیانگری یعنی لابی یهودی هستند که پرچم شیطان را برافراشته‌اند».

الحوثی: حوادث ۱۱سپتامبر ساخته صهیونیست‌ها بود

رهبر انصارالله یمن گفت «آمریکا و انگلیس بازوهای اختاپوس شرارت و ظلم و طغیانگری یعنی لابی یهودی هستند که پرچم شیطان را برافراشته‌اند».

«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن امروز(سه‌شنبه) در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد شهید «حسین بدرالدین الحوثی» در مورد آخرین تحولات منطقه گفت: شهید قرآن، شهید حسین بدرالدین الحوثی در جنگ اول با تحریک آمریکا به شهادت رسید؛ آن جنگ متجاوزانه، جنایتکارانه، وحشیانه و ظالمانه بود.

وی افزود: حوادث ۱۱ سپتامبر ساخته صهیونیست‌ها بود تا بهانه برای سلطه مستقیم آن‌ها بر مسلمانان و از بین بردن هویت آنها و اشغال کشورهاشان باشد.

الحوثی با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای سلطه سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی، فرهنگی و غیره بر کشورهای عربی و اسلامی تاکید کرد: هجمه آمریکایی شرارت مطلق است و هیچ منفعت و سودی برای امت اسلامی ندارد و سیاست حکومت‌ها به گونه‌ای بود که بجای ممانعت با سیاست آمریکا راه آن‌ها را هموار می‌کرد. آمریکا تلاش کرد دستگاه‌های امنیتی را به ابزارهای سرکوب خود تبدیل کند و زندان‌ها را نیز به عنوان بازداشتگاه‌های خودش دربیاورد. دشمن می‌خواهد که امت اسلامی به‌طور کامل مطیع آن‌ها باشد و سلطه‌گری آن‌ها را بپذیرد.

رهبر انصارالله یمن خاطرنشان کرد: دشمن ۶ جنگ فراگیر با نظارت و پوشش آمریکا و حمایت‌های منطقه‌ای علنی و سانسور رسانه‌ای گسترده علیه ما انجام داد، رفتارهای که در مرحله تجاوز آمریکایی-سعودی علیه یمن شاهد بودیم همان رفتارهایی بود که در جنگ‌های قبلی یمنی‌ها شاهد آن بودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پروژه ما یک پروژه قرآنی است و مختص به جناح و یا قشر خاصی نیست بلکه برگفته از دل قرآن است و هرگاه دشمن این پروژه را هدف قرار داد قوی‌تر از قبل شد.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی در ادامه گفت: آمریکا و انگلیس بازوهای اختاپوس شرارت و ظلم و طغیانگری یعنی لابی یهودی هستند که پرچم شیطان را برافراشته‌اند. بازوهای لابی یهودی پروژه‌های عملی در پیش گرفته‌اند و امت ما در طول قرن‌های گذشته مورد هدف قرار گرفته است. لابی یهودی توانست بر جوامع غربی و در راس آن‌ها آمریکا سیطره یابد تا بتواند از امکانات آن‌ها در راستای منافع خود استفاده کند. لابی یهودی با این هدف آمد که اسرائیل را به عنوان دشمنی خطرناک و بد در پهلوی امت اسلامی بکارد، برخی‌ها توطئه‌ها و طرح‌های دشمن را اتفاقاتی گذرا می‌بیند اما دشمن طرح‌های راهبردی دارد و هدف اساسی دشمن سلطه کامل بر امت اسلامی و در نهایت از بین بردن اسلام است. لابی یهودی-صهیونیستی به جز اسلام هیچ مانع واقعی برای تحقق اهداف شیطانی خود نمی‌بیند. لابی یهودی-صهیونیستی از اسلام حقیقی و قرآنی هراس دارد.

وی تاکید کرد: یک مشت یهودی صهیونیست سرزمین فلسطین را اشغال کردند و در برابر چشم بیش از ۵۰ کشور که امکانات گسترده دارند مردم فلسطین را شکنجه می‌کنند. در مقابل هر یهودی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین ۱۵۰ هزار مسلمان وجود دارد که از انجام هر اقدامی عاجز هستند و تنها اقدامات وحشیانه صهیونیست‌ها را تماشا می کنند. آمریکا امروز بیشتر کشورهای امت اسلامی و رهبران و ارتش‌های آنان را با یک واژه تهدید می‌ترساند.

الحوثی همچنین تاکید کرد: ملت عزیز یمن به‌رغم اینکه بیش از ۹ سال تحت تجاوز بود و این تجاوزها تا امروز نیز ادامه دارد اما امروز هیچ ترس و هراسی از آمریکا ندارد، حتی کودکان ما دیگر از آمریکا و اسرائیل ترسی ندارند چه برسد به میلیون‌ها مرد یمنی که از نگاه و عقیده قرآنی برخاسته‌اند./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها