در واکنش به پاسخ حماس/نتانیاهو: تا پیروزی به جنگ غزه ادامه می‌دهیم

کد خبر: 1273352

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به پاسخ جنبش حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس درباره تبادل اسرا گفت تا زمان پیروزی به جنگ غزه ادامه می‌دهد.

در واکنش به پاسخ حماس/نتانیاهو: تا پیروزی به جنگ غزه ادامه می‌دهیم

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به این اقدام حماس در توییتی نوشت: تا زمان دستیابی به پیروزی به جنگ غزه ادامه می‌دهیم.

در همین راستا، رسانه‌های عبری به نقل از منابع شرکت کننده در مذاکرات پاریس درباره تبادل اسرا گزارش کردند رژیم صهیونیستی هم‌اکنون در حال بررسی پاسخ حماس درباره طرح پیشنهادی نشست پاریس پیرامون تبادل اسراست که از میانجی قطری دریافت کرده است.

این رسانه‌ها گزارش کردند پاسخ حماس طولانی و مفصل است.

همچنین این رسانه‌ها به نقل از یک مسوول بلندپایه رژیم گزارش کردند پاسخ حماس شبیه پاسخ منفی است. رژیم صهیونیستی هرگز پایان جنگ را به عنوان شرط توافق برای آزادی اسرا نمی‌پذیرد.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند: خلاصه اینکه حماس به طرح ارائه شده در پاریس «نه» گفت.

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی هم گزارش کرد نکته اصلی برای حماس در حال حاضر آتش‌بس همه جانبه و توقف عملی جنگ است.

این شبکه گزارش داد فشار بسیار زیادی از سوی آمریکا برای دستیابی به توافق و حرکت به جلو وجود دارد و این در برابر حماس بسیار دشوار است.

در همین رابطه، «محمد الهندی» معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت پاسخ حماس به طرح مذکور بر اصول اساسی تاکید دارد که شامل کامل توقف جنگ غزه، عقب نشینی رژیم صهیونیستی از آن و بازسازی این باریکه است.

حماس کمی پیشتر پاسخ خود را به طرح پیشنهادی نشست پاریس پیرامون تبادل اسرا به میانجیگران قطر و مصر تحویل داد.

سخنگوی ارتش صهیونیستی: ۳۱ نفر دیگر از گروگان‌ها در غزه کشته شدند

«دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی سه شنبه شب اعلام کرد که ۳۱ نفر از اسرای اسرائیلی در غزه کشته شده‌اند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری «سما» فلسطین، هاگاری در ادامه ادعای همیشگی مقامات رژیم صهیونیستی افزود: نیروهای اسرائیلی عملیات گسترده ای در منطقه "الشاطئ" انجام داده اند.

این سخنان در حالی بیان می شود که پیش از این، بارها حماس اعلام کرد که ده‌ها اسیر اسرائیلی در غزه در نتیجه حملات و بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدند.

هاگاری ادعا کرد: میلیون ها شکل ( پول رایج رژیم صهیونیستی ) توسط ارتش اسراییل در نوار غزه کشف و ضبط شد./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد