حمله حزب‌الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»

کد خبر: 1273524

حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی خبر داد.


حمله حزب‌الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»

 حزب‌الله لبنان امروز(چهارشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم فلسطین در غزه تجهیزات فنی پایگاه صهیونیستی «رامیا» را با سلاح مناسب هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است که این پایگاه به‌طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفت.

حزب‌الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که در حمله‌ای موشکی نظامیان صهیونیست در پایگاه«زبدین» واقع در منطقه اشغالی شبعا را هدف قرار داده است.

روز گذشته نیز چندین موشک از خاک لبنان به سمت پایگاه‌های «برکه ریشا» و پادگان «زرعیت» در منطقه «الجلیل غربی» در شمال سرزمین‌های اشغالی پرتاب شد.

منابع رسانه‌ای عبری نیز در این باره گزارش دادند که چهار موشک از لبنان به سمت «مسکاو عام» پرتاب شد و چند موشک نیز به منطقه «رامیم» اصابت کرد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان‌الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده‌ است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده‌ است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده‌ است./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد