تداوم درگیری‌های شدید در «طولکرم»/ بازداشت ۳۵ فلسطینی در کرانه باختری

کد خبر: 1273533

گردان طولکرم وابسته به گردان‌های قدس و گردان طولکرمِ گردان‌های شهدا الاقصی از تداوم درگیری شدید با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه «نورشمس» واقع در شهر «طولکرم» خبر دادند.

تداوم درگیری‌های شدید در «طولکرم»/ بازداشت ۳۵ فلسطینی در کرانه باختری

گردان طولکرم وابسته به گردان‌های قدس و گردان طولکرمِ گردان‌های شهدا الاقصی از تداوم درگیری شدید با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه «نورشمس» واقع در شهر «طولکرم» خبر دادند.

به نقل از المیادین، درگیری میان مبارزان مقاومت فلسطین و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه «نورشمس» در شهر «طولکرم» واقع در کرانه باختری همچنان ادامه دارد.

گردان‌های شهدا الاقصی در طولکرم اعلام کرد: مبارزان ما با استفاده از سلاح تیربار و بسته‌های انفجاری همچنان در درگیری شدید با نظامیان اشغالگرِ یورش‌برده به اردوگاه نور شمس در شهر طولکرم به سر می‌برند.

گردان طولکرم وابسته به گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز بیان کرد: مبارزان ما به مقابله با نظامیان اشغالگر و هدف قراردادن آنان از طریق تیراندازی و استفاده از بسته‌های انفجاری ادامه می‌دهند.

هلال احمر فلسطین نیز اعلام کرد که یک فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان اشغالگر به سوی فلسطینیان در طولکرم واقع در شمال کرانه باختری زخمی شده است.

همچنین خبرنگار الجزیره گزارش داد که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همراه با شهرک‌نشینان صهیونیست به منطقه «الفرا» واقع در «مسافر یطا» در جنوب الخلیل یورش برده‌اند و به شهروندان فلسطینی تعرض کرده‌اند.

این در حالی است که کمی پیش‌تر باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی از سه‌شنبه شب تا بامداد امروز چهارشنبه دست‌کم ۳۵ فلسطینی را در منطقه‌های مختلف کرانه باختری بازداشت کردند. این نهاد فلسطینی افزود که شماری از بازداشت‌شدگان از اسیرانی هستند که تازه آزاد شده بودند.

بازداشت ۳۵ فلسطینی در کرانه باختری طی چند ساعت اخیر

نظامیان رژیم صهیونیستی در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته دست‌کم ۳۵ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، باشگاه اسیر فلسطینی اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی از سه شنبه شب تا بامداد امروز چهارشنبه دست‌کم ۳۵ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

این نهاد فلسطینی افزود که شماری از بازداشت‌شدگان از اسیرانی هستند که تازه آزاد شده بودند.

مراجع حقوقی فلسطینی اعلام کرده‌اند که از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته تا کنون ۶۸۷۰ فلسطینی در کرانه باختری به‌دست نظامیان صهیونیست بازداشت شده‌اند و فعالان در شبکه‌های اجتماعی فلسطینی این عدد را حدود ۶۹۰۰ نفر اعلام کرده‌اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها