دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن

کد خبر: 1273688

منابع رسانه‌ای عصر امروز (پنج‌شنبه) از دور جدید حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به مناطقی در الحدیده یمن خبر دادند.


دور جدید حملات آمریکا و انگلیس به یمن

منابع رسانه‌ای عصر امروز (پنج‌شنبه) از دور جدید حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به مناطقی در الحدیده یمن خبر دادند.

شبکه المسیره در این باره گزارش داد که آمریکا و انگلیس عصر امروز حمله جدیدی را به الحدیده انجام دادند.

طبق گزارش این شبکه، در این حمله منطقه «الظبره» در ناحیه «راس عیسی» در شهرستان «الصلیف» از توابع استان الحدیده هدف گرفته شد.

یمن در حمایت از غزه با آغاز حملات خود در ۳۱ اکتبر و انجام ده‌ها عملیات پس از آن، تلاش‌های آمریکا و انگلیس را برای شکستن محاصره تحمیل شده بر رژیم صهیونیستی در سراسر دریای سرخ ناکام گذاشته و این عملیات حتی از ناکام گذاشتن این تلاش‌ها فراتر رفته و صنعا در پی حماقت ائتلاف آمریکایی با انجام حملات به مناطق مختلف یمن، اهداف خود را گسترش داده و حالا کشتی‌های آمریکایی و انگلیسی را نیز شامل شود.

کارشناسان در این باره معتقدند که عملیات بی‌سابقه ارتش یمن علاوه بر اینکه مانع از تلاش‌های آمریکا و انگلیس برای شکستن محاصره دریایی رژیم صهیونیستی شد، توان نظامی را نشان داد که واشنگتن از آن بی‌اطلاع بود و در واقع معادلات آن را به هم ریخت.

علی‌رغم اصرار صنعا برای تحمیل محاصره دریایی بر رژیم صهیونیستی تا پایان محاصره و تجاوزات غزه و هدف قرار دادن کشتی‌های این رژیم و کشتی‌های آمریکا و انگلیس در نتیجه حماقت آنها با حمله به یمن، اما بر حفظ امنیت ناوبری دریایی برای دیگر کشتی‌ها تاکید دارد و اظهارات مقامات آن گواه این نیت است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها