حزب الله پادگان معالیه گولان را هدف قرار داد

کد خبر: 1273695

حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت لبنان پادگان معالیه گولان را با دو موشک هدف قرار داده و تلفات قطعی به دشمن صهیونیست وارد کردند.

حزب الله پادگان معالیه گولان را هدف قرار داد

حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت لبنان پادگان معالیه گولان را با دو موشک هدف قرار داده و تلفات قطعی به دشمن صهیونیست وارد کردند.

به نقل از المیادین، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت لبنان پادگان معالیه گولان را با دو موشک هدف قرار داده و تلفات قطعی به دشمن صهیونیست وارد کردند.

منابع صهیونیست از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به اصابت چندین موشک به اصبع الجلیل پس از شنیده شدن صدای آژیر اشاره کردند.

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که با موشک فلق پادگان معالیه گولان را هدف قرار داده و تلفات قطعی به آن وارد کرده است.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز اشاره کرد موشک‌هایی از سمت لبنان به سمت حدب البستان رژیم صهیونیستی در الجلیل شلیک شده است./مهر

تداوم حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی

گردان‌های «المجاهدین» از حمله موشکی خود به چندین موضع نظامی و شهرک صهیونیستی در اطراف نوار غزه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، گردان‌های المجاهدین از تداوم حمله‌های موشکی خود به سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

گردان‌های المجاهدین اعلام کرد که مقر فرماندهی لشکر غزه ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک صهیونیستی «رعیم»، موضع نظامی «یفتح» وابسته به تیپ شمالی لشکر غزه، مواضع نظامی «کیسوفیم» و «امیتای» وابسته به تیپ جنوبی لشکر غزه، موضع صهیونیستی «صوفا» و مقر نظامی «تسئلیم» در شرق رفح و مقرهای فرماندهی دشمن صهیونیست در جنوب غرب و جنوب شرق شهر غزه را موشک‌باران کرده است.

علاوه بر این گردان‌های المجاهدین از حمله موشکی به شهرک‌های صهیونیستی «سعد»، «علومیم»، «بئیری»، «کرمیا»، «یاد مرخای» و «اور هانیر» خبر داد.

تیپ «العامودی» وابسته به گردان‌های «شهدا الاقصی» نیز اعلام کرد که یک موضع اصلی پشتیبانی از نظامیان و جنگ‌افزارهای دشمن در اطراف منطقه «البطن السمین» در خان‌یونس را با خمپاره‌های سنگین هدف قرار داده است.

همچنین گردان‌های شهدا الاقصی از درگیری سنگین با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در محور «قاطع» واقع در غرب غزه خبر داد.

پیش از این نیز گردان‌های «المجاهدین» اعلام کرد که شهرک صهیونیستی «سدیروت» را هدفِ حمله موشکی قرار داده است. رسانه‌های عبری زبان نیز اعلام کردند که آژیر هشدار در شهرک‌های صهیونیستی «سدیروت»، «ناحل عوز» و شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا درآمده است./مهر

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها