اعلام یک حادثه دریایی دیگر در سواحل یمن

کد خبر: 1274500

سازمان تجارت دریایی انگلیس: در ۴۰ مایلی جنوب المخا یمن یک کشتی هدف دو موشک قرار گرفته است، خسارت‌هایی به آن وارد شده، اما سرنشینان آن سالم هستند.

اعلام یک حادثه دریایی دیگر در سواحل یمن

اداره عملیات تجارت دریایی انگلیس بامداد سه‌شنبه گفت که یک کشتی در ۷۴ کیلومتری جنوب بندر «المخا» با دو موشک هدف حمله قرار گرفته و خساراتی به آن وارد شده است.

منابع محلی بامداد سه‌شنبه از وقوع حادثه امنیتی در آب‌های نزدیک غرب یمن خبر دادند.

اداره عملیات تجارت دریایی انگلیس طی بیانیه‌ای در این‌باره گفت که گزارشی درباره حادثه امنیتی در ۷۴ کیلومتری جنوب بندر «المخا» در یمن دریافت کرده است.

دقایقی بعد این سازمان توضیح داد که یک کشتی با دو موشک هدف حمله قرار گرفته و خساراتی به آن وارد شده است اما خدمه کشتی سالم هستند.

جزئیات بیشتری از این خبر شامل خسارات یا تلفات احتمالی آن هنوز منتشر نشده است.

نیروهای مسلح یمن به دنبال تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به هیچ کشتی مرتبط با این رژیم و کشتی‌هایی که مقصد آن‌ها فلسطین اشغالی است، اجازه عبور از دریای سرخ و تنگه باب‌المندب را نداده‌اند.

 آمریکا هم در ادامه حمایت‌های خود از تل‌آویو، پس از شدت گرفتن عملیات‌های یمن علیه کشتی‌های صهیونیستی ائتلافی را برای مقابله با نیروهای مسلح یمن تشکیل داده و تاکنون چند بار خاک این کشور را مورد تجاوز نظامی قرار داده است.

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به حملات جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی به خاک یمن گفت که این تجاوزات باعث نخواهد شد نیروهای مسلح یمن از مأموریت حمایت از مردم غزه دست بردارند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها