هنیه: مقاومت به کمتر از توقف کامل تجاوزات و خروج اشغالگران از غزه رضایت نخواهد داد

کد خبر: 1275368

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد که مقاومت به کمتر از توقف کامل تجاوزات و عقب نشینی اشغالگران و پایان محاصره نوار غزه رضایت نخواهد داد.

 هنیه: مقاومت به کمتر از توقف کامل تجاوزات و خروج اشغالگران از غزه رضایت نخواهد داد

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز شنبه اعلام کرد که مقاومت هرگز به کمتر از توقف کامل تجاوزات و عقب نشینی اشغالگران از نوار غزه و پایان محاصره  این منطقه و تامین سرپناه برای آوارگان رضایت نخواهد داد.

وی افزود: جنبش حماس تعامل مثبت و مسئولانه‌ای با مذاکرات جاری داشته و البته هرگز در خصوص فداکاری‌های ملت و دستاوردهای مقاومت کوتاهی و  عقب نشینی نخواهد کرد.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهار داشت: تحقق قرارداد مبادله اسرا از طریق آزادی اسیران ما به ویژه اسیران قدیمی از اهداف مذاکرات است و عبور از آن ممکن نیست.

هنیه خاطرنشان کرد که جنبش حماس همواره با روحیه‌ای مثبت و مسئولیت‌پذیری عالی با میانجی‌ها به منظور توقف جنگ و جنایت علیه ملت فلسطین، پایان محاصره ظالمانه، ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه، اسکان آوارگان و بازسازی این باریکه تعامل داشته است.

وی افزود که مقاومت اسلامی فلسطین در بررسی این قضایا نرمش و انعطاف زیادی از خود نشان داده، اما کاملا واضح است که دشمن صهیونیستی همچنان به مانور و تعلل در رابطه با پرونده‌های مهم و اساسی برای ملت فلسطین ادامه می‌دهد و موضع این رژیم متمرکز بر آزادی اسرای خود نزد مقاومت است.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد با همه راهکارهای ممکن برای توقف حمام خونی که دشمن صهیونیستی در نوار غزه به راه انداخته، تلاش خواهیم کرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها