حزب‌الله: تجاوز به بعلبک بی‌پاسخ نخواهد ماند

کد خبر: 1277204

نماینده حزب‌الله در پارلمان لبنان در سخنانی بر حتمی بودن پاسخ به تجاوز امروز رژیم صهیونیستی به «بعلبک» در شمال شرق کشورش تاکید کرد.

حزب‌الله: تجاوز به بعلبک بی‌پاسخ نخواهد ماند

نماینده حزب‌الله در پارلمان لبنان در سخنانی بر حتمی بودن پاسخ به تجاوز امروز رژیم صهیونیستی به «بعلبک» در شمال شرق کشورش تاکید کرد.

به گزارش شبکه المیادین، «حسن فضل الله» نماینده فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان در این باره اظهار داشت: دشمن لبنان را تهدید کرد و ما به آنها می‌گوییم که آتش مقاومت سوزان است و با هرگونه حمله به کشور ما مقابله خواهد کرد.

وی افزود: دشمن فکر می‌کند با حمله به بعلبک و روستاها می‌تواند اعتبار خود را به دست بیاورد، اما مقاومت در پاسخ به پافشاری دشمن در تهاجم به روستاها و شهرها خلاق خواهد بود.

فضل الله ادامه داد: مقاومت همانطور که امروز رژیم اشغالگر را غافلگیر کرد، همچنان دشمن را غافلگیر خواهد کرد و تجاوز به بعلبک بی پاسخ نخواهد ماند و پایان این جنگ جز با پیروزی محقق نخواهد شد و مقاومت با موشک‌های خود ابهت جنگنده‌های دشمن را درهم شکشت.

این اظهارات پس از آن بیان شد که شبکه الجزیره قطر اعلام کرد که ارتش رژیم اسرائیل برای اولین بار پس از آغاز جنگ علیه نوار غزه در سلسله حملاتی اطراف شهر بعلبک لبنان را هدف قرار داد.

در این پیوند، شبکه العهد نیز گزارش داد که برای اولین بار پس از جنگ علیه غزه، دشمن صهیونیستی در سه مرحله شهر بعلبک را هدف قرار داد.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از منابع لبنانی نیز گزارش داد که در این حملات، یک انبار مواد غذایی در دشت «عدوس» در ناحیه «بودای» در غرب شهر بعلبک مورد هدف قرار گرفته شده است.

خبرگزاری اثر پرس سوریه نیز امروز دوشبه نوشت که حمله دوم جنگنده های رژیم صهیونیستی یک منزل در دشت عدوس در نزدیکی انبار مواد غذایی که در حمله اول مورد هدف قرار گرفت بود، انجام شد که بر اثر آن تعدادی از مردم مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها