آمریکا: ۲۳۰ هدف را در یمن نابود کردیم

کد خبر: 1277515

معاون وزیر دفاع آمریکا مدعی شد که این کشور به همراه انگلیس از ۲۱ دی ماه تاکنون ۲۳۰ هدف را در یمن در واکنش به عملیات‌های ارتش این کشور منهدم کرده است.

آمریکا: ۲۳۰ هدف را در یمن نابود کردیم

معاون وزیر دفاع آمریکا مدعی شد که این کشور به همراه انگلیس از ۲۱ دی ماه تاکنون ۲۳۰ هدف را در یمن در واکنش به عملیات‌های ارتش این کشور منهدم کرده است.

ارتش آمریکا اعلام کرد که پنج پهپاد یمن را بر فراز دریای سرخ رهگیری و ساقط کرده است.

 رسانه‌های منطقه و غرب بامداد چهارشنبه از وقوع حادثه در نزدیکی یک کشتی باری متعلق به یونان در دریای سرخ خبر دادند.

به گزارش تسنیم، رسانه های غربی بامداد امروز چهارشنبه از وقوع حادثه دریایی در منطقه نزدیک به منطقه ساحلی الحُدیده یمن خبر می‌دهند.

بنا به این گزارش‌ها یک کشتی باری که با پرچم جزایر مارش حرکت می‌کرد، در 63 مایلی (حدود 100 کیلومتری) ساحل الحدیده هدف قرار گرفته است.

المیادین: کشتی متعلق به یونان است

شبکه المیادین لبنان گزارش داد که کشتی فلّه‌بر در نزدیکی آب‌های ساحلی یمن از رؤیت موشکی خبر داده که در نزدیکی آن اصابت کرده است.

این کشتی متعلق به یونان بوده و با پرچم جزایر مارشال در حال تردد بوده است. بنا به اعلام شرکت امنیت دریایی «امبری»، هنگام وقوع این حادثه، کشتی حامل مواد شیمیایی امارات در نزدیکی این کشتی بوده است.

این حاثه حدود یک ساعت بعد از آن اتفاق افتاده است که منابع خبری در یمن از تجاوز هوایی آمریکا و انگلیس به جزیره لبوان در شمال غربی استان الحدیده واقع در ساحل دریای سرخ در غرب یمن خبر داده‌اند.

آمریکا: 230 هدف را در یمن نابود کردیم!

در همین ارتباط، معاون وزیر دفاع آمریکا مدعی شد که این کشور به همراه انگلیس از 21 دی ماه (زمان تصویب قطعنامه آمریکا علیه یمن در شورای امنیت) تاکنون 230 هدف را در یمن در واکنش به عملیات‌های ارتش این کشور منهدم کرده است.

این ادعا درحالی مطرح می‌شود که عملیات‌های تلافی‌جویانه و در راستای همبستگی ارتش یمن با مقاومت و مردم فلسطین در غزه همچنان علیه اهداف اسرائیل، آمریکا و انگلیس در دریا ادامه دارد و باعث توقف این عملیا‌ت‌ها نشده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها