آمریکا به اسرائیل ضرب‌الأجل داد

کد خبر: 1277516

واشنگتن به رژیم تل‌اویو تا نیمه ماه مارس (اواخر اسفند) مهلت داده تا سندی را امضا کند که به موجب آن، این رژیم ملزم به رعایت قوانین بین‌الملل در حین استفاده از تسلیحات آمریکایی خواهد بود.

آمریکا به اسرائیل ضرب‌الأجل داد

وب سایت خبری آکسیوس آمریکا: واشنگتن به رژیم تل‌اویو تا نیمه ماه مارس (اواخر اسفند) مهلت داده تا سندی را امضا کند که به موجب آن، این رژیم ملزم به رعایت قوانین بین‌الملل در حین استفاده از تسلیحات آمریکایی خواهد بود.

این سند همچنین از صهیونیست‌ها می‌خواهد که به ورود کمک‌های انسانی به نوار غزه بدون مانع تراشی اجازه دهند.

چنانچه اسرائیل به تعهداتش عمل نکند، انتقال سلاح به اراضی اشغالی «موقتا» متوقف خواهد شد.

 رسانه‌ای آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم اسرائیل کمتر از یک ماه مهلت داده تا برای عدم استفاده از سلاح‌های خود علیه غیرنظامیان در غزه تعهد کتبی بدهد.

به گزارش تسنیم، وب سایت خبری آکسیوس آمریکا که نزدیک به رژیم اسرائیل است، بامداد امروز چهارشنبه به نقل از مسئولان آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم تل‌اویو تا نیمه مارس (اواخر اسفند) مهلت داده تا سندی را امضا کند که به موجب آن، این رژیم ملزم به رعایت قوانین بین الملل در حین استفاده از تسلیحات آمریکایی خواهد بود!

این سند همچنین از صهیونیست‌ها می‌خواهد که به ورود کمک‌های انسانی به نوار غزه غزه بدون مانع تراشی اجازه دهند.

آکسیوس مدعی شده چنانچه اسرائیل به تعهداتش عمل نکند، انتقال سلاح به اراضی اشغالی «موقتا» متوقف خواهد شد. بنا به این ادعا، این تصمیم آمریکا بعد از آن گرفته شده است که شماری از سناتورها از اینکه سلاح‌های آمریکایی علیه غیرنظامیان غزه استفاده شده، ابراز نگرانی کرده‌اند.

حملات رژیم اسرائیل به نوار غزه طی بیش از 140 روز گذشته منجر به شهادت نزدیک به 30 هزار نفر و زخمی شدن بیش از 70 هزار نفر و ویرانی گسترده در این منطقه شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها