واکنش ها به حمله صهیونیست‌ها به کمک‌های بشردوستانه

کد خبر: 1278371

هلال احمر فلسطین با صدور بیانیه ای تاکید کرد که رژیم صهیونیستی محموله‌های کمک بشردوستانه را به منظور تعمیق بحران ساکنان غزه، مورد هدف قرار می‌دهد.

واکنش ها به حمله صهیونیست‌ها به کمک‌های بشردوستانه

 به نقل از رسانه های فلسطینی، هلال احمر فلسطین امروز یکشنبه در بیانیه ای تاکید کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی محموله‌های کمکی را در نوار غزه با هدف تعمیق بحران ساکنان این باریکه هدف قرار می‌دهد.

رائد النمس سخنگوی هلال احمر در نوار غزه عنوان کرد که سیستم بهداشتی نوار غزه قادر به پاسخگویی به نیازهای ساکنان این باریکه نیست.

رائد النمس بیان کرد که کمک‌های ارسالی به این باریکه متناسب با نیازهای این منطقه نیست.

النمس گفت سازمان‌های بین‌المللی به دلیل حملات ارتش رژیم صهیونیستی از هرگونه فعالیت و خدمات رسانی در نوار غزه عاجز و ناتوانند.

عصر امروز منابع محلی در شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه از بمباران یک محموله کمک های بشردوستانه از سوی رژیم صهیونیستی خبر داده بودند.

 حماس: هدف قرار دادن کاروان‌های امدادی بیانگر خوی وحشی‌گری صهیونیست‌هاست

جنبش مقاومت فلسطین اعلام کرد که هدف قرار دادن کاروان‌های امدادی و کمک‌رسانی بیانگر سطح بی‌سابقه ای از جنایت و وحشی‌گری صهیونیست‌هاست.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز شنبه در واکنش به جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در هدف قرار دادن کامیون کمک‌های انسانی و قتل عام فلسطینی‌ها در دیر البلح اعلام کرد که تداوم اشغال غزه با هدف قرار دادن کاروان‌های کمک‌رسانی و امدادی بیانگر سطح بی سابقه ای از جنایت و وحشیگری این رژیم در تاریخ معاصر  است.

جنبش مقاومت فلسطین افزود که هدف قرار دادن کاروان‌های امدادی توسط اشغالگران نشان می‌دهد که آن‌ها اصرار به ادامه کشتار دارند.

نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی امروز بار دیگر کامیون کمک‌های انسانی را در دیرالبلح هدف قرار داده و کشتاری دیگر در غزه به راه انداختند.

بر اساس گزارش‌های اولیه، در این جنایت 8 نفر شهید و شماری نیز زخمی شدند.

رژیم اشغالگر چند روز پیش نیز مردم بی پناه غزه را در حالی که برای دریافت کمک‌های انسانی به خیابان الرشید آمده بودند هدف قرار داد و 118 نفر را به شهادت رسانده و نزدیک به 800 نفر را مجروح کرد.

منابع خبری به نقل از شاهدان عینی که هنگام وقوع جنایت خیابان الرشید غزه در آنجا بودند گزارش دادند که نیروهای اسرائیلی به‌سمت مردمی که در صف دریافت کمک بودند تیراندازی کردند و حملات از جانب تانک‌ها یا پهپادها انجام می‌شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها