دستور رهبر کره‌شمالی برای تشدید تمرین‌ نظامی

کد خبر: 1279139

رهبر کره‌شمالی در جریان بازدید از آموزش میدانی سربازان ارتش این کشور به فرماندهان ارتش کره شمالی دستور داد تا بر شدت تمرین‌های نظامی افزوده و قابلیت‌های رزمی خود را افزایش دهند.

دستور رهبر کره‌شمالی برای تشدید تمرین‌ نظامی

رهبر کره شمالی در بازدید از نیروهای این کشور در یکی از پایگاه‌های بزرگ عملیاتی پیونگ‌یانگ، دستور تشدید آمادگی جنگی صادر کرد.

به گزارش رویترز، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پس از بازدید از یکی از پایگاه‌های عملیاتی بزرگ در غرب این کشور، دستور تشدید آمادگی جنگی را صادر کرد.

خبرگزاری مرکزی کره شمالی بدون افشای موقعیت مکانی دقیق این پایگاه، به نقل از کیم نوشت: ارتش ما باید همگام با الزامات شرایط موجود، آمادگی جنگ خود را تشدید کند.

وی افزود: ارتش ما باید با هدف بهبود سریع قابلیت‌های رزمی و کسب آمادگی جنگی بی‌نقص، رزمایش‌ها و شبیه‌سازی جنگ واقعی را به طور یکنواخت افزایش دهد.

رهبر کره شمالی در میدان تیر؛ دستور تشدید آمادگی جنگی صادر شد

رهبر کره شمالی تاکید کرد: افزایش آمادگی جنگی با توسل به قوای شکست‌ناپذیر، برای مهار تهدیدهای دائمی از جانب دشمنان الزامی است.

بازدید کیم از این پایگاه در حالی صورت گرفت که نیروهای آمریکا و کره جنوبی در حال برگزاری رزمایش نظامی سالانه خود موسوم به «سپر آزادی» هستند.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها