رهبر انصار الله: نسل کشی مردم غزه، جنایت علیه بشریت است

کد خبر: 1279216

سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن، سکوت جامعه جهانی درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را مایه ننگ دانست و تأکید کرد آمریکا در زمینه ارتکاب این جنایات توسط رژیم صهیونیستی نقش اصلی را ایفا می کند.

رهبر انصار الله:  نسل کشی مردم غزه، جنایت علیه بشریت است

سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن، سکوت جامعه جهانی درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را مایه ننگ دانست و تأکید کرد آمریکا در زمینه ارتکاب این جنایات توسط رژیم صهیونیستی نقش اصلی را ایفا می کند.

به نقل از المیادین، سید عبدالملک الحوثی گفت: تجاوز آمریکا و رژیم صهیونیستی به مردم غزه برای ششمین ماه ادامه دارد و این جنایات و نسل کشی فلسطینی ها در مقابل دیدگان جامعه جهانی انجام می شود.

الحوثی افزود: نسل کشی مردم غزه، جنایت علیه بشریت است و هیچ مکانی در غزه از حملات متجاوزانه اشغالگران در امان نیست و صهیونیست ها، با استفاده از سلاح های ممنوعه، همه چیز را هدف نابودی قرار داده اند.

رهبر جنبش انصار الله یمن افزود: سکوت جامعه جهانی درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، مایه ننگ است و آمریکا در این زمینه نقش اصلی را ایفا می کند.

سید عبدالملک الحوثی تأکید کرد: آمریکایی ها، ننگ و عار را تحمل می کنند و در زمینه جنایات علیه فلسطینی ها، متهم ردیف اول هستند.

دبیرکل جنبش انصار الله خاطرنشان کرد: واشنگتن تلاش می کند با انداختن مقادیر اندکی از کمک ها برای مردم غزه از آسمان، ملت های جهان را فریب دهد. این در حالی است که این کشور، دهها تن سلاح در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می دهد تا به وسیله آنها، فلسطینی ها را در غزه قتل عام نماید.

سید عبدالملک الحوثی تصریح کرد: آمریکا در زمینه ارسال کمک ها از طریق گذرگاههای زمینی، دریایی و فرودگاهها به نوار غزه مانع تراشی می کند.

رهبر انصار الله یمن با اشاره به ناتوانی رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهدافش در نوار غزه تأکید کرد: اشغالگران نتوانسته اند اسرایشان را در غزه بیابند یا مقاومت را ریشه کن کنند. از طرف دیگر در زمینه جنگ روانی شکست خورده اند و نیروهایشان در غزه، روحیه خود را باخته اند.

سید عبدالملک الحوثی افزود: ناکامی در دستیابی به اهداف تعیین شده که برخی از مقاماتشان آنها را غیر واقع بینانه می دانستند، باعث شده است آمریکا و رژیم صهیونیستی دچار ناامیدی شوند. از این رو، برای جبران شکست هایشان به نسل کشی فلسطینی در نوار غزه روی آورده اند.

رهبر جنبش انصار الله یمن خاطرنشان کرد: همه کشورهای جهان به جز آمریکا و انگلیس خواستار توقف تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه هستند که در این دو کشور نیز افکار عمومی شان، بر دولت های واشنگتن و لندن برای توقف جنگ در غزه فشار آورده اند.

سید عبدالملک الحوثی تأکید کرد: عده ای می خواهند از موضوع آتش بس موقت در طول ماه مبارک رمضان، برای جلوگیری از تحمیل آتش بس دائم بر رژیم صهیونیستی بهره برداری کنند.

رهبر جنبش انصار الله یمن تصریح کرد: اشغالگران، هیچ گونه تصمیمی برای صلح واقعی با هیچ کدام از کشورها و ملت های منطقه ندارند.

سید عبدالملک الحوثی خاطرنشان کرد: در صورتی که مقاومت در فلسطین و لبنان نبود، دشمن می توانست آسیب بزرگی به امت اسلامی و عربی وارد کند.

رهبر جنبش انصار الله تأکید کرد: جبهه حزب الله به طور مداوم و بی سابقه ای به فعالیت و تأثیرگذاری خود از طریق رویارویی مستقیم با اشغالگران ادامه می دهد.

سید عبدالملک الحوثی همچنین گفت: جبهه عراق، نیز به هدف قرار دادن اشغالگران صهیونیست ادامه می دهد و امید آن می رود که عملیات آن، افزایش یابد.

رهبر جنبش انصار الله افزود: بزرگترین تحرک ملت یمن درباره قضایایی که با آن مواجه بوده است در حمایت از قضیه فلسطین و ملت مظلوم آن در تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه صورت گرفته است.

سید عبدالملک الحوثی خاطرنشان کرد: بیانیه های کشورهای اسلامی درباره موضوع فلسطین ، ناکافی است و این بیانیه ها، به گونه ای تنظیم می شوند که خوشایند رژیم صهیونیستی باشد.

رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: از ملت های تحت ستم انتظار می رود در حمایت از قضیه فلسطین اقدام کنند، حتی اگر این امر، محدود به تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی باشد.

سید عبدالملک الحوثی تصریح کرد: تاکنون 96 عملیات در حمایت از مردم غزه با استفاده از 403 موشک و پهپاد انجام داده ایم و 61 کشتی را هدف قرار داده ایم.

رهبر جنبش انصار الله یمن خاطرنشان کرد: 64 عملیات در دریای سرخ و دریای غرب انجام داده ایم، همچنین نیروهای یمنی با انجام 32 عملیات، مواضع اشغالگران در سرزمین های اشغالی فلسطین را هدف قرار داده اند./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها