رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی: چالش‌هایی برای ادامه جنگ وجود دارد

کد خبر: 1279256

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد چالش‌هایی برای ادامه جنگ در غزه وجود دارد.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی: چالش‌هایی برای ادامه جنگ وجود دارد

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد چالش‌هایی برای ادامه جنگ در غزه وجود دارد.

هرتزی هالوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی عنوان داشت: در جنگ غزه چالش‌های بزرگی وجود دارد و ما قویاً در آنجا با دشمن مقابله می‌کنیم‌.

براساس گزارش صدی البلد، وی اذعان کرد: چالش‌هایی برای ادامه جنگ و روحیه جنگی سربازان ما در غزه وجود دارد.

این مقام رژیم صهیونیستی اظهار کرد: جایگزینی برای فعالیت مشترک میان نیروهای ما وجود ندارد. به هر حمله‌ای قویا پاسخ داده می‌شود.

هالوی گفت: ما در آغاز شکست خوردیم و احساس ضعف کردیم اما برخاستیم.

در همین حال، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: ما اهداف جنگ مبنی بر نابودی حماس به عنوان یک نهاد نظامی و صاحب قدرت را محقق می‌کنیم. وظیفه ما پیروزی بر حماس در غزه و استرداد اسیران است.

وی افزود: ما اقدام به تقویت ارتش در این جنگ کردیم و بر توانمندی نیروهای ارتش تمرکز کردیم.

سایت عبری: دولت بایدن تصمیمی برای اعمال محدودیت‌های نظامی بر اسرائیل ندارد

سایت عبری زبان واللا به نقل از چهار مسئول آمریکایی گزارش داد که واشنگتن در این مرحله قصد اعمال تحریم کمک‌های نظامی به رژیم صهیونیستی ندارد.

به گزارش ایسنا، این مسئولان آمریکایی اظهار کردند کاخ سفید اخیرا از وزارت خارجه و دفاع خواست فهرستی را به آن ارائه دهند که شامل اطلاعاتی از تمامی سلاح‌هایی است که برای انتقال آن به رژیم صهیونیستی برنامه‌ریزی و پیش‌بینی می‌شود که ارسال آنها طی هفته‌های آتی تصویب شود.

براساس گزارش روسیا الیوم، این مسئولان تصریح کردند این درخواست کاخ سفید در پی فشارهای روزافزون بر دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا از سوی اعضای دموکرات در کنگره و نیز از سوی افکار عمومی درخصوص سلاح‌های آمریکایی ارائه شده به تل آویو برای استفاده از آن در جنگ علیه غزه مطرح شده است.

آنها اما گفتند درخواست کاخ سفید بیانگر این نیست که دولت بایدن انتقال سلاح به رژیم صهیونیستی را در آینده نزدیک به تاخیر می‌اندازد یا آن را تعلیق می‌کند.

یکی از مسئولان آمریکایی اظهار کرد: علت دیگر طرح این درخواست کاخ سفید در خصوص فهرستی که تل آویو به دولت آمریکا ارائه داده، این است که دولت آمریکا می‌خواهد تفاوت‌ها میان فهرست کنونی با فهرست قبلی از سلاح‌هایی را که اسرائیل می‌خواهد، بررسی کند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها