تظاهرات گسترده یمنی‌ها در حمایت از غزه

کد خبر: 1279324

ساکنان تعدادی از استان‌های یمن برای بیست و دومین جمعه متوالی راهپیمایی‌های گسترده‌ای را در حمایت از غزه برگزار کردند.

تظاهرات گسترده یمنی‌ها در حمایت از غزه

ساکنان تعدادی از استان‌های یمن برای بیست و دومین جمعه متوالی راهپیمایی‌های گسترده‌ای را در حمایت از غزه برگزار کردند.

به گزارش ایسنا، استان‌های صعده، ریمه و مأرب در یمن امروز (جمعه) با شعار «پیروزی برای غزه، حملات ما رو به افزایش است» شاهد راهپیمایی‌های گسترده در حمایت از غزه و مخالفت با جنگ رژیم صهیونیستی هستند.

به نقل از المسیره، تظاهرکنندگان ضمن حمل پرچم‌های فلسطین و یمن شعارهایی را سردادند که از جمله آن این عبارت‌ها بود: «نه به عقب نشینی، نه به خواری، حملات ما رو به افزایش است، صنعا و غزه یکی هستند، این یمن است، آمریکا بها خواهد داد، ای غزه ای فلسطین تمام یمنی‌ها با شما هستند، عملیات فشار مردمی در دریای سرخ و عرب، ای آمریکا پشیمان می‌شوی، حوادث آتی بسیار زیاد است.»

صدها هزار یمنی در بزرگترین خیابان‌های صعده در راستای فراخوان عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن تجمع و برآمادگی برای شرکت در نبرد «پیروزی موعود و جهاد مقدس» تأکید کردند.

تظاهرکنندگان یمنی مواضع کشورهای عربی در قبال نسل کشی مردم غزه را محکوم و بر آمادگی برای مشارکت مستقیم در جنگ برای حمایت از مردم فلسطین تأکید کردند.

آن‌ها شجاعت و درایت عبدالملک الحوثی در مقابله با دشمنان عصر حاضر را ستودند و تأکید کردند ارتش یمن حملات کوبنده‌تری را تا زمان پیروزی انجام خواهد داد.

تظاهرکنندگان هم‌چنین تشدید عملیات علیه دشمن صهیونیستی در تمام جبهه‌های یمن، لبنان و عراق در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را تبریک گفتند.

آن‌ها تأکید کردند: ماه رمضان ماه جهاد است و فعالیت‌های مردمی در صعده در ماه رمضان و تا زمان توقف تجاوز به غزه و لغو محاصره ادامه خواهد داشت.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها