درگیری القسام با صهیونیست‌ها در داخل تونلی در خان‌یونس

کد خبر: 1279789

گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها با گروهی دیگر از نظامیان اشغالگر در داخل تونلی در شرق خان یونس درگیر شده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کردند.

درگیری  القسام با صهیونیست‌ها در داخل تونلی در خان‌یونس

گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها با گروهی دیگر از نظامیان اشغالگر در داخل تونلی در شرق خان یونس درگیر شده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کردند.

گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) اعلام کرد خانه‌ای بمب‌گذاری شده را در منطقه بنی سهیلا در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه پس از ورود گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کرده و این نیروها را کشته و زخمی کرده است.

القسام همچنین تأکید کرد که مجاهدان این گردان‌ها با گروهی دیگر از نظامیان اشغالگر در داخل تونلی در این منطقه درگیر شده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کردند و یک نظامی یگان مهندسی را هم با شلیک گلوله به سرش به قتل رساندند.

جنگ و نسل‌کشی ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی مقابل دیدگان جهانیان وارد ۱۵۶امین روز شده است و و ارتش اشغالگر صهیونیستی همچنان به جنایات وحشیانه خود علیه ملت فلسطین در مقابل دیدگان جهانیان ادامه می‌دهد و فعلا خبری هم از آتش‌بس نیست.

طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، از آغاز جنگ در هفتم اکتبر گذشته تاکنون ۳۰۹۶۰ به شهادت رسیده و ۷۲۵۲۴ نفر دیگر زخمی شدند. هنوز هزاران نفر نیز مفقود و زیر آوار هستند./ایسنا

حمله پهپادی قسام به یک مرکز فرماندهی نظامی ارتش صهیونیستی

گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) تصویر حمله یک پهپاد این گردان‌ها به مرکز فرماندهی نظامی ارتش صهیونیستی در شرق بیت حانون در شمال شرقی نوار غزه را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) تصویر حمله یک پهپاد این گردان‌ها به مرکز فرماندهی نظامی ارتش صهیونیستی در شرق بیت حانون در شمال شرقی نوار غزه را منتشر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این فیلم، پهپاد قسام با شلیک دو گلوله خمپاره ضد نفر مرکز فرماندهی ارتش صهیونیستی در این منطقه را هدف قرار داده و تعدادی از نظامیان صهیونیست پس از حمله فرار کردند.

این حمله قسام در ۱۵۶ امین روز جنگ نابرابر و نسل کشی علیه غزه حامل پیام‌های خاص خود است مبنی بر این که مقاومت فلسطین همچنان از توانمندی‌های لازم و مهم برای ضربه زدن به اشغالگران صهیونیست برخوردار است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها