فعال شدن همزمان آژیرهای خطر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی

کد خبر: 1279930

منابع خبری از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شتولا در الجلیل غربی خبر دادند.

فعال شدن همزمان آژیرهای خطر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی

به نقل از المنار، منابع خبری از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شتولا در الجلیل غربی خبر دادند.

خبرنگار المیادین نیز به شلیک مستقیم به سمت هدف نظامی در الجلیل غربی خبر اشاره کرد.

این در حالی است که امروز نیز حزب الله حمله‌های گسترده‌ای به مراکز تجمع اشغالگران در شمال فلسطین اشغالی انجام داده است.

حزب الله لبنان با صدور۲ بیانیه اعلام کرده بود: در راستای حمایت از ملت استوار ما در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی امروز دوشنبه یازدهم مارس ۲۰۲۴ مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در تله الطیحات را با سلاح مناسب و با چهار پهپاد انتحاری مقر پدافندی و موشکی اشغالگران را در پادگان کیلع هدف قرار دادند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی کرده است.

عملیات‌های حزب‌الله درست یک روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی و همزمان با تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه آغاز شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش این رژیم در این منطقه به دام افتاده است./مهر

فعال شدن همزمان آژیرهای خطر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی

در پی حملات بی‌وقفه حزب‌الله لبنان علیه مواضع رژیم اشغالگر، ارتش رژیم صهیونیستی از فعال شدن همزمان آژیرهای خطر در شهرک‌های مختلف فلسطین اشغالی خبر داد به‌طوری که زندگی برای ساکنان آن غیرممکن شده است.

رسانه‌های وابسته به حزب‌الله لبنان امروز دوشنبه گزارش کردند آژیر خطر در چندین شهرک صهیونیستی در بخش های غربی و شرقی به صدا درآمد و چندین موشک به سرزمین های اشغالی شلیک شد.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد در پی حملات مقاومت لبنان به سمت فلسطین اشغالی، آژیرهای خطر به طور همزمان در شهرک صهیونیستی «ایلات» در جنوب سرزمین‌های اشغالی و شهرک «کریات شمونه» در شمال آن به صدا درآمد.

روزنامه عبری «معاریو» هم درباره وضعیت شهرک صهیونیستی «کریات شمونه» نوشت صدای انفجارها در شهرک به طور مرتب شنیده می‌شود و گاهی اوقات راکت‌ها سقوط می‌کنند و بلافاصله آژیر هشدار به صدا در می‌آید، بنابراین حتی زمانی برای دفاع از خود وجود ندارد.

این روزنامه نوشت زندگی در این شهرک اکنون غیرممکن است و راه حلی برای این وضعیت در سال‌های آینده هم قابل تصور نیست.

همچنین خبرنگار المیادین از شلیک همزمان رگبار موشک از لبنان و هدف قرار دادن مناطق مختلف الجلیل غربی، الجلیل علیا و اصبع الجلیل در فلسطین اشغالی خبر داد.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند حدود ۲۲ موشک به سمت الجلیل غربی و ۴ موشک به سمت جلیل علیا از لبنان رصد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها