نتانیاهو: پیش از نرسیدن به اهداف خود جنگ را متوقف نمی‌کنیم

کد خبر: 1281003

بنیامین نتانیاهو در صد و شصت و سومین روز جنگ و جنایات رژیمش در نوار غزه گفت که تا زمانی که به اهداف خود نرسیده است جنگ را متوقف نمی‌کند.

 نتانیاهو: پیش از نرسیدن به اهداف خود جنگ را متوقف نمی‌کنیم

بنیامین نتانیاهو در صد و شصت و سومین روز جنگ و جنایات رژیمش در نوار غزه گفت که تا زمانی که به اهداف خود نرسیده است جنگ را متوقف نمی‌کند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه در صدوشصت‌وسومین روز جنگ و جنایات رژیم اسرائیل در نوار غزه گفت که تا زمانی که به اهداف  خود نرسیده است جنگ را متوقف نمی‌کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: اگر جنگ را اکنون و پیش از تحقق اهدافمان متوقف کنیم، به معنای شکست اسرائیل در این جنگ خواهد بود.

نتانیاهو شدید اللحن به بایدن، رئیس جمهور آمریکا تاخت و گفت: آیا وجدان اخلاقی خود را از دست داده‌ای؟

نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به بایدن گفت: آیا حادثه 7 اکتبر (15 مهرماه ) را فراموش کرده‌ای، به جای اینکه به اسرائیل فشار بیاورید به حماس فشار بیاورید.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به فشارهای بین‌المللی اشاره کرد و گفت: آن‌ها برای توقف جنگ به برگزاری انتخابات فشار می‌آورند ولی ما تسلیم نخواهیم شد.

نتانیاهو ادامه داد: هیچ فشار بین‌المللی نمی‌تواند ما را از دستیابی به تمام اهداف جنگ باز دارد و ما به سمت رفح حرکت خواهیم کرد و این کار چند هفته طول خواهد کشید.

در همین راستا اسرائیل کاتس، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز گفت: آماده‌ایم بهای بازگرداندن اسیران از غزه را پرداخت کنیم، ولی برای توقف جنگ آماده نیستیم.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی افزود: تحقق پیروزی بدون ورود به رفح و انجام عملیات زمینی در آن ممکن نیست!

رژیم اسرائیل بامداد امروز در روز صدوشصت‌وسومین جنگ علیه نوار غزه، خانه‌ای را در یکی از محلات شهر دیرالبلح واقع در مرکز نوار غزه بمباران کرد که در اثر آن،  12 تن شهید شده‌اند.

وزارت بهداشت غزه نیز امروز اعلام کرد که تعداد شهدای غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به 31 هزار و 645 و تعداد مجروحان هم به 73 هزار و 676 نفر رسیده است.

 این وزارتخانه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته، 9 مورد کشتار در نوار غزه مرتکب شد که در نتیجه آن 92 نفر شهید و 130 نفر دیگر هم مجروح شدند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها