حمله همزمان حزب‌الله لبنان به ۲ مرکز نظامی صهیونیستی

کد خبر: 1281215

حزب‌الله لبنان از ۲ عملیات جدید خود علیه مرکزهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

حمله همزمان حزب‌الله لبنان به ۲ مرکز نظامی صهیونیستی

به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از ۲ عملیات جدید خود علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۷:۱۵ عصر امروز دوشنبه هجدهم مارس ۲۰۲۴ موضع برکه ریشا را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۷:۱۵ عصر امروز دوشنبه هجدهم مارس ۲۰۲۴ موضع حدب یارین را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

پیش از این نیز حزب‌الله لبنان از حمله موشکی به موضع رویسه القرن در مزارع اشغالی شبعا، تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه اشغالی «تله الطیحات» و موضع صهیونیستی «زبدین» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی و همچنین حمله توپخانه‌ای به موضع صهیونیستی بیاض بلیدا در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داده بود.

به این ترتیب شمار عملیات‌های حزب‌الله لبنان علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی در روز جاری به ۶ عملیات می‌رسد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها