خط ونشان الحوثی برای آمریکایی‌ها

کد خبر: 1282281

عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی با تاکید براینکه رژیم اسرائیل همچنان در مسیر شکست در غزه قرار دارد، خطاب به آمریکایی‌ها گفت: آنها در تجاوز نظامی خود به یمن، شکست را از انگلیس به ارث خواهند برد.

خط ونشان الحوثی برای آمریکایی‌ها

عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی با تاکید براینکه رژیم اسرائیل همچنان در مسیر شکست در غزه قرار دارد، خطاب به آمریکایی‌ها گفت: آنها در تجاوز نظامی خود به یمن، شکست را از انگلیس به ارث خواهند برد.

به گزارش المسیره، عبدالملک الحوثی با بیان اینکه زمان سلطه، استعمار و بردگی مردم از طریق نسل‌کشی سپری شده است، افزود: خسارت آمریکا در این نبرد سنگین خواهد بود و اگر زیاده‌روی کند، عواقب آن بزرگ‌تر و خطرناک‌تر می‌شود.

وی گفت: این شکستی که از آمریکا و انگلیس می‌بینید در نتیجه درگیر شدن با بخشی از نیروهای مسلح ما است و آنها باید تصور کنند که اگر در مقابل صدها هزار نفر از قهرمانان ما بر روی زمین قرار بگیرند، چه وضعیتی خواهند داشت.

رهبر انصارالله اضافه کرد: تاکنون ۸۶ کشتی هدف قرار گرفته‌اند که عدد مهم، بزرگ و تاثیرگذاری است و بارها با موشک‌های کروز ام الرشراش هدف قرار گرفته شده است.

الحوثی همچنین گفت: اثر حملات یمنی‌ها در دریا و همچنین به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی کاملا روشن است و دشمن صهیونیستی به این موضوع اذعان دارد.

وی افزود: آمریکایی‌ها به تجاوز نظامی خود به کشورمان ادامه می‌دهند و حملات آنها در این هفته به ۱۳ حمله و بمباران رسید.

رهبر انصارالله با بیان اینکه آمریکا و (رژیم) اسرائیل در هدف قرار دادن مردمی که برای دریافت کمک‌ها تجمع می‌کنند، هماهنگ هستند، اضافه کرد: دشمن اسرائیلی در جریان بمباران‌ها دست به کشتار آوارگان غزه درحالیکه گرسنه و بیمار هستند، می‌زند.

الحوثی در ادامه گفت: دشمن ابتدا منطقه‌ای را برای دریافت کمک‌ها، امن اعلام می‌کند و سپس مردمی که برای دریافت غذا به آنجا می‌روند را بمباران می‌کند، اتفاقی که این هفته در اردوگاه المواصی رخ داد.

وی همچنین به جنایات روزهای اخیر اشغالگران در بیمارستان الشفا اشاره کرد و افزود که دشمن صهیونیستی بار دیگر به جنایت در این بیمارستان روی آورده است.

الحوثی همچنین گفت که رژیم اسرائیل همچنان در مسیر شکست در غزه قرار دارد و البته این شکست برای آمریکا که شریک این نسل‌کشی است نیز تعلق دارد و یک رسوایی تاریخی است.

رهبر انصارالله همچنین حملات حزب‌الله لبنان در شمال فلسطین اشغالی را بسیار اثرگذار دانست و افزود که این حملات کارخانه‌ها و فعالیت‌های اقتصادی (رژیم) اسرائیل در بخش شمالی را مختل کرده است.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها