حمله هوایی اسرائیل به ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق

کد خبر: 1282764

منابع خبری گزارش داده اند رژیم صهیونیستی ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق را هدف حملات هوایی قرار داده‌اند.

حمله هوایی اسرائیل به ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق

منابع خبری امروز دوشنبه گزارش داده اند رژیم صهیونیستی ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق را هدف حملات هوایی قرار داده‌اند. 

برخی منابع مدعی شده‌اند 6 نفر در این حمله به شهادت رسیده‌اند. با وجود این، هنوز هیچ آمار رسمی از خسارت و تلفات این حمله منتشر نشده است. 

توضیحات وزارت دفاع سوریه درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به مجاورت سفارت ایران 

وزارت دفاع سوریه تایید کرد که در حمله هوایی رژیم اسرائیل ساختمان کنسولگری ایران هدف حمله قرار گرفته است. 

در بیانیه وزارت دفاع سوریه آمده است حدود ساعت 5 عصر، دشمن اسرائیلی اقدام به یک تجاوز هوایی از سمت جولان اشغالی کرد و ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد.

بازدید وزیر خارجه سوریه از سفارت ایران پس از حمله اسرائیل 

خبرنگار المیادین گزارش داده فیصل المقداد، وزیر خارجه سوریه به همراه استاندار دمشق در حال بازدید از ساختمان سفارت ایران و ساختمان مجاور آن که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفته، هستند. 

ساختمان کنسولگری و محل اقامت سفیر هدف تجاوز اسرائیل

العالم گفته هدف ساختمان کنسولگری و محل اقامت سفیر در منطقه «المزه» در دمشق بوده است. این شبکه خبری همچنین گزارش داده‌ است سفیر ایران و خانواده ایشان در سلامت کامل هستند. /تسنیم

ساختمان کنسولگری ایران در دمشق

ساختمان کنسولگری ایران در دمشق

خبرگزاری سانا گزارش داد که پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصمی در حریم هوایی دمشق مقابله کرد.

خبرگزاری سانا گزارش داد که پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصمی در حریم هوایی دمشق مقابله کردند.شبکه خبری راشاتودی گزارش داد که این حمله ساختمان کناری سفارت ایران در دمشق را هدف قرار داده است.العالم گزارش داد که حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و محل اقامت سفیر ایران را هدف قرار داده است.برخی منابع خبری گزارش داده‌اند که تا کنون پیکر شش نفر از زیر آوار این حمله بیرون آمده است اما هنوز منابع رسمی سوریه خبری درباره تلفات این حمله گزارش نداده‌اند.شبکه خبری العالم گزارش داد که در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی،‌ساختمان کنسولگری سفارت ایران در دمشق به طور کامل ویران شد.منابع خبری همچنین خبر دادند که سفیر ایران و خانواده‌اش در سلامتی کامل به سر می‌برند.منابع خبری شامگاه یکشنبه نیز از شنیده شدن صدای چند انفجار در حریم هوایی دمشق،‌ پایتخت سوریه خبر دادند.بر اساس گزارش‌ها، پدافند هوایی ارتش سوریه با حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق مقابله کرده است. هدف حمله دیشب جنگنده‌های اسرائیلی، منطقه قدسیا در پایتخت سوریه بوده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها