انفجار بمب در حومه درعای سوریه؛ 8 کودک کشته شدند

کد خبر: 1283726

منابع رسانه‌ای از انفجار یک بمب در حومه شهر درعا واقع در جنوب سوریه و کشته شدن چندین کودک خبر دادند.

انفجار بمب در حومه درعای سوریه؛ 8 کودک کشته شدند

شبکه المیادین لبنان از انفجار یک بمب در محله «المجبل» واقع در شهر «الصنمین» در حومه شمالی درعا خبر داد و نوشت که در پی این انفجار دست‌کم 8 کودک کشته شدند.برخی منابع نیز گزارش دادند که علاوه بر این هشت که کودک که در میان آنها چهار برادر به چشم می‌خورد، یک کودک دیگر مجروح و به بیمارستان انتقال یافت.

روز گذشته نیز یک بمب جاسازی شده در یک کانتینر در محله العربی این شهر منفجر شد که قربانی به همراه نداشت. حال با گذشت چندین ساعت، انفجار جدیدی در این شهر روی داد.

منابع رسانه‌ای اسامی هفت کودک کشته شده در این انفجار را منتشر و اعلام کردند که هنوز هویت یکی از کودکان کشته شده مشخص نیست. این اسامی عبارتند از: ریماس أیمن اللباد عبیر أیمن اللباد عماد أیمن اللباد ملاک ایمن اللباد محمد فراس اللبادوسیم عماد اللباد منیر محمد اللبادلحظاتی پس از انتشار این خبر، یک منبع آگاه در فرماندهی پلیس درعا اعلام کرد که در پی انفجار یک بمب جاسازی شده در محله‌ای جنوبی در شهر الصنمین توسط تروریست‌ها، 7 کودک کشته شدند و دو نفر از جمله یک زن زخمی شدند.  خبرگزاری رسمی سوری (سانا) نیز تایید کرد که بر اساس اطلاعات به دست‌آمده، دست‌کم 7 کودک در حال بازی در محل حادثه، جانشان را از دست داده‌اند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها