دهمین عملیات حزب‌الله لبنان علیه مرکزهای نظامی صهیونیستی

کد خبر: 1283797

حزب‌الله لبنان با اجرای ۲ عملیات جدید علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی شمار عملیات‌های خود طی روز جاری را به ۱۰ عملیات رساند.

دهمین عملیات حزب‌الله لبنان علیه مرکزهای نظامی صهیونیستی

به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۲ عملیات جدید را علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۴:۱۰ عصر امروز شنبه ششم آوریل ۲۰۲۴ سامانه ایجاد اختلال در حرکت پهپادها را در موضع العاصی با یک پهپاد انتحاری هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۶:۱۵ عصر امروز شنبه ششم آوریل ۲۰۲۴ موضع الجرداح را با موشک برکان هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

پیش از این نیز حزب‌الله لبنان از ۸ عملیات خود علیه نظامیان، جنگ‌افزارها و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داده بود. به این ترتیب شمار عملیات‌های حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی در روز جاری به ۱۰ عملیات می‌رسد.

از سوی دیگر خبرگزاری رسمی لبنان از حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «زبقین» در جنوب لبنان خبر داد.

همچنین منابع لبنانی گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی شهرک «العدیسه» در جنوب لبنان را بمباران کرده است./مهر

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها