حزب‌الله: برای تمام احتمالات جنگ آماده‌ایم

کد خبر: 1283990

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان گفت جمهوری اسلامی ایران عمق استراتژیک محور مقاومت است و این جنبش برای تمام احتمالات جنگ آماده است.


حزب‌الله: برای تمام احتمالات جنگ آماده‌ایم

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان گفت جمهوری اسلامی ایران عمق استراتژیک محور مقاومت است و این جنبش برای تمام احتمالات جنگ آماده است.

شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان روز یکشنبه و در مراسم یادبود شهدای کنسولگری ایران در دمشق در سخنانی تصریح کرد: شهید سردار زاهدی به شکل تاثیرگذاری در تقویت و گسترش نیروی مقاومت در لبنان و منطقه نقش داشت و در آزادسازی جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰ در کنار فرمانده شهید حاج عماد مغنیه مشارکت داشت.

وی ادامه داد: ایشان به عنوان فرمانده پیشتاز در برابر اشغالگران آمریکایی در سوریه و تروریست‌های تکفیری و رژیم صهیونیستی ایستاد. ایشان از گذشته در تیررس سه‌گانه شیطان آمریکا، اسرائیل و جریان تکفیری قرار داشت.

شهید «محمدرضا زاهدی» مستشار نظامی ارشد ایران در سوریه به همراه شماری دیگری از افسران، در حمله دوشنبه گذشته رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه به شهادت رسیدند.

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان همچنین با بیان اینکه ۶ ماه از جنگ با رژیم صهیونیستی می‌گذرد و تمامی محور مقاومت با نوار غزه اعلام همبستگی کرده‌اند، اظهار کرد: به دوست و دشمن تاکید می‌کنم که جمهوری اسلامی ایران عمق استراتژیک محور مقاومت است.

قاووق خطاب به شهید زاهدی گفت: برادر شهیدم، برادرانت و فرزندانت در حزب‌الله دیروز توانستند پهپاد هرمس ۹۰۰ را ساقط کنند و هم‌اکنون تبدیل به آهنی سوخته در زیر قدم رزمندگان حزب‌الله است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: امروز از تهران اعلام می‌کنم محور مقاومت هیچ‌گاه دست از حمایت مردم غزه برنمی‌دارد و تا زمانی که جنگ در غزه به پایان برسد حزب‌الله برای تمام احتمالات جنگ آماده است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها