حملات بی‌امان حزب‌الله به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی

کد خبر: 1284464

حزب‌الله لبنان امروز (سه‌شنبه) از هدف قرار دادن چند پایگاه دیگر رژیم صهیونیستی خبر داد.

حملات بی‌امان حزب‌الله به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی

حزب‌الله لبنان امروز (سه‌شنبه) از هدف قرار دادن چند پایگاه دیگر رژیم صهیونیستی خبر داد.

به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدان ما پایگاه «رویسات العلم» را در تپه‌های کفر شوبا اشغالی با سلاح موشکی هدف و مستقیما مورد اصابت قرار دادند.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دوم خود نیز اعلام کرد: مجاهدین ما پایگاه «العاصی» را با سلاح موشکی مستقیما مورد اصابت قرار دادند.

حزب‌الله لحظاتی پس از حمله موشکی به پایگاه العاصی از حمله پهپادی به تجهیزات جاسوسی این پایگاه خبر داد و در این باره اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اسلامی در حمایت از ملت ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها، ساعت ۱۵ روز سه شنبه با پهپاد سیستم جاسوسی و پارازیت پایگاه العاصی را هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد که با پهپاد پایگاه «البغدادی» در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است.

حزب الله همچنین از هدف قرار دادن پایگاه «رادار» در مزارع شبعا خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان ظهر امروز نیز چند پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده بود.

به گزارش ایرنا، حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

خبرگزاری رویترز بتازگی در گزارشی به وضعیت ساکنان مناطق شمالی اراضی فلسطین اشغالی پرداخت و گزارش داد که از اکتبر گذشته تاکنون، حدود ۶۰ هزار صهیونیست ساکن این مناطق از بیم حملات حزب‌الله لبنان آواره شدند و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از رویارویی جدی با آنان هراس دارد./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها