جنجال بزرگ افشای رسوایی خاخام ارتش اسرائیل

کد خبر: 1284503

رسوایی رابطه جنسی و تعرض افسر عالی‌رتبه خاخامی ارتش اسرائیل به یک همقطار زن خود جنجال بزرگی آفریده است.

جنجال بزرگ افشای رسوایی خاخام ارتش اسرائیل

 رسانه‌های عبری زبان از جمله شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی به افشای تعرض یک افسر بخش خاخامی ارتش اسرائیل به یکی نظامی زن اسرائیل پرداخت و به نقل از فرماندهی خاخامی ارتش ادعا کرد، که آنها از این مسئله اطلاعی نداشتند.

به نوشته این رسانه‌ها، بخش خاخامی نظامی ارتش اسرائیل بعد از افشای تعرض یک افسر بلندپایه این یگان به یکی نظامی زن، به لرزه در آمده است.

قرار است ابعاد جدیدی از تعرض این افسر بلندپایه توسط ارتش افشا شود، رسوایی که اولین بار خواهر این نظامی زن آن را افشا کرد و باعث شد تا خاخام‌های ارشد ارتش اسرائیل ادعا کنند از وجود چنین اقداماتی در یگان خود اطلاعی نداشته‌اند.

سرتیپ ایال کریم، خاخام نظامی ارتش اسرائیل امروز سه شنبه در نامه‌ای به فرماندهان ارشد ارتش اسرائیل، در رابطه با رسوایی تجاوز جنسی یکی از خاخام‌های ارتش به یک افسر زن توضیحاتی را ارائه کرد.

این توضیح بعد از آن صورت گرفت که قرار است شامگاه سه شنبه جزئیاتی در رابطه با این اقدام غیر اخلاقی خاخام مذکر که نامش اعلام نشده در رسانه‌ها منتشر شود.

خاخام ارتش رژیم صهیونیست در عین حال ادعا کرد اقدامات افسر بخش خاخامی سال‌ها پیش و در زمان جوانی این فرد رخ داده بود.

فرمانده خاخامی رژیم صهیونیستی در عین حال اذعان کرد فرد مذکور از افسران بلندپایه بوده و به محض افشای این مسئله تدابیر لازم درباره وی اتخاذ شده است.

این خاخام ارشد در عین حال مدعی شد هنوز برای فرماندهی خاخامی نظامی ابعاد این مسئله به طور کامل مشخص نشده است و در عین حال طبق دستور العمل‌های موجود با این فرد برخورد شده است.

گفتنی است با وجود بایکوت شدید ارتش رژیم صهیونیستی اما اخبار و گزارش‌های متعددی در رابطه با تجاوزهای جنسی و تعرض‌های صورت گرفته به نظامیان زن توسط افسران مافوق آنها به رسانه‌ها می‌رسد./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها