هاآرتص: باید شکست را بپذیریم

کد خبر: 1284629

یک رسانه صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که مقامات رژیم اشغالگر باید بپذیرند که دستاوردی در جنگ نداشته‌ و در واقع شکست خورده‌اند.

هاآرتص: باید شکست را بپذیریم

یک رسانه صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که مقامات رژیم اشغالگر باید بپذیرند که دستاوردی در جنگ نداشته‌ و در واقع شکست خورده‌اند.

به نقل از خبرگزاری «سما»، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در این باره اذعان کرد: نباید گفت ولی چاره‌ای نیست، ما کاملا شکست خورده‌ایم.

این روزنامه نوشت: اهداف جنگ محقق نمی‌شود، اسرا تحت فشار نظامی بازنمی‌گردند، امنیت بازنمی‌گردد و طرد و انزوای بین‌المللی از بین نمی‌رود. ما شکست خورده‌ایم و این واقعیت است.

«هاچای هوبرمن» روزنامه‌نگار و نویسنده صهیونیست نیز در این باره گفت: جنگ تمام شد و زمان انتخابات است.

وی تصریح کرد: اکنون که جنگ عملاً بدون هیچ موفقیتی به پایان رسیده و به جنگ فرسایشی تبدیل شده است، در واقع دلیلی وجود ندارد که ما برای جایگزین دموکراتیک این رهبری شکست خورده تاریخ برگزاری انتخابات را تعیین نکنیم.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته است؛ پس از ۶ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها