ذوالنوری: ما نمی خواهیم شروع کننده جنگ باشیم

کد خبر: 1285135

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نمی خواهیم شروع کننده جنگ باشیم، اما اگر اسرائیلی‌ها شروع کنند، جمله امام(ره) در مورد محو رژیم صهیونیستی محقق خواهد شد.

ذوالنوری: ما نمی خواهیم شروع کننده جنگ باشیم

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری، عنوان کرد: تا پیش از وقایع اخیر اگر در کشورهای غربی در مورد معامله قرن نظرسنجی می شد ۷۰ تا ۸۰ درصد رای مثبت می دادند، اما امروز کشورهای غربی جرات ندارند علنا از رژیم صهیونیستی حمایت کنند.

 وی در پاسخ به مطالبی که این روزها در جامعه مطرح است که چرا از رژیم صهیونیستی انتقام نمی گیریم و نیروهای مسلح را متهم می کنند که کوتاهی می کند، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی یک راه نجات دارد و آن درگیری مستقیم با جمهوری اسلامی است که بتواند در دنیا اجماع را به نفع خود بازگرداند.

ذوالنوری اضافه کرد: آنگونه که رهبر انقلاب فرمودند، حماس هنوز ۲۰ درصد از توان خود را هم به میدان نیاورده، با این حال جمهوری اسلامی حق انتقام را محفوظ می داند، و زمان، مکان و هدف عملیات را خودش انتخاب می کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در محاسبات خود اشتباه کرد، گفت: ما نمی خواهیم شروع کننده باشیم، اما اگر آنها شروع کنند جمله امام(ره) در مورد محو رژیم صهیونیستی محقق خواهد شد./خانه ملت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها