واشنگتن: واشنگتن خواهان مهار مناقشه است

کد خبر: 1285923

یک وزیر دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که این کشور به دنبال ممانعت از گسترش مناقشه در منطقه خاورمیانه است.

 واشنگتن: واشنگتن خواهان مهار مناقشه است

یک وزیر دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که این کشور به دنبال ممانعت از گسترش مناقشه در منطقه خاورمیانه است.

جنت یلن وزیر خزانه داری آمریکا امروز سه‌شنبه درحالیکه همچنان تهدیدها و شرارت‌های رژیم صهیونیستی برای بی‌ثبات کردن منطقه ادامه دارد، اعلام کرد که واشنگتن خواهان مهار مناقشه است تا اینکه در منطقه گسترش پیدا نکند.

وی همچنین در ادامه حمایت از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه، بیان کرد که انتظار می‌رود آمریکا در روزهای آینده تحریم‌هایی علیه ایران اعمال کند.

وزیر خزانه داری آمریکا مدعی شد که تمام گزینه‌ها برای خنثی کردن اقدام‌های ایران روی میز است.

مجلس نمایندگان آمریکا شب گذشته مجموعه‌ای از لوایح را با هدف تحت فشار قرار دادن ایران به لحاظ مالی پس از حمله موشکی و پهپادی تلافی جویانه تهران علیه رژیم صهیونیستی، تصویب کرد.

براساس این گزارش، سه لایحه جداگانه تحت تعلیق قوانین، به صحن کنگره راه یافت. روندی سریع که تصویب آن مستلزم حمایت دو سوم نمایندگان برای تصویب است و امکان رای گیری سریع در صحن را فراهم می کند.

براساس این لوایح، مجازات های مالی به طور گسترده بر ایران، و کسانی که از آن حمایت می کنند و شبکه گروه های نیابتی آن وضع می شود. این لوایح شامل لایحه‌ای برای پایان دادن به وضعیت معافیت مالیاتی سازمان های غیرانتفاعی است که به زعم آنها از گروه های تروریستی حمایت می‌کنند، لایحه‌ای با هدف مختل کردن خرید نفت و محصولات پتروشیمی توسط چین از ایران و تلاش برای قطع دسترسی دولت ایران به استفاده از سیستم مالی آمریکاست./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها