حمله حزب‌الله لبنان به ۳ مرکز نظامی صهیونیستی

کد خبر: 1285952

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که ۳ مرکز نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است.

حمله حزب‌الله لبنان به ۳ مرکز نظامی صهیونیستی

 به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان طی بیانیه‌هایی اعلام کرد که حمله‌های جدیدی را علیه مرکزهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی انجام داده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای امن که آخرین مورد آن در عین بعال رخ داد، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۴:۴۵ عصر امروز سه‌شنبه شانزدهم آوریل ۲۰۲۴ پایگاه بیت هلل را با موشک‌های کاتیوشا هدف قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۴:۱۵ عصر امروز سه‌شنبه شانزدهم آوریل ۲۰۲۴ موضع السماقه در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با گلوله‌های توپخانه هدف قرار دادند.

علاوه بر این حزب‌الله لبنان ساعت ۳:۴۰ عصر امروز به وقت محلی پادگان صهیونیستی «زبدین» واقع در مزارع اشغالی شبعا در شمال سرزمین‌های اشغالی را نیز هدف حمله موشکی قرار داد.

کمی پیش‌تر نیز اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۲۵ عصر امروز سه‌شنبه شانزدهم آوریل ۲۰۲۴ طی ۲ مرحله با پهپادهای انتحاری سامانه پدافند موشکی در بیت هلل را هدف گرفتند و سکوهای گنبد آهنین و کادر راهبری آن را مورد اصابت قرار دادند که در نتیجه آن، این نظامیان کشته یا زخمی شدند./مهر

 

زخمی شدن ۳ صهیونیست در حمله حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی

زخمی شدن ۳ صهیونیست در حمله حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی

رسانه های رژیم صهیونیستی از زخمی شدن سه صهیونیست در حمله جدید مقاومت اسلامی لبنان خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری شهاب، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، منطقه بیت هیلل در نزدیکی کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار گرفته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از زخمی شدن سه صهیونیست بر اثر حمله پهپادی خبر دادند.

منابع خبری از شنیده شدن صدای دو انفجار در الجلیل علیا خبر دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز با تایید این حمله بیان کرد: دو پهپاد از لبنان به سمت ما روانه شده و در بیت هیلل منفجر شدند و حادثه در دست بررسی است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها