یک منبع آگاه:نیروگاه اتمی دیمونا جزو اهداف عملیات تنبیهی ایران نبود

کد خبر: 1286392

یک منبع آگاه اعلام کرد: خبر روزنامه صهیونیستی معاریو درباره آسیب دیدن ساختمان نیروگاه اتمی دیمونا کذب است و در راستای عملیات روانی صهیونیست‌ها جعل شده است.

یک منبع آگاه:نیروگاه اتمی دیمونا جزو اهداف عملیات تنبیهی ایران نبود

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد: خبر روزنامه صهیونیستی معاریو درباره آسیب دیدن ساختمان نیروگاه اتمی دیمونا کذب است و در راستای عملیات روانی صهیونیست‌ها جعل شده است.

یک منبع آگاه با اشاره به عملیات وعده صادق در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس گفت: در عملیات تنبیهی وعده صادق علیه رژیم صهیونسیتی، همه اهداف نظامی شامل پایگاه اطلاعاتی در ارتفاعات جولان اشغالی(جبل الشیخ) و پایگاه هوایی نواتیم بود‌.

وی ادامه داد: این دو پایگاه در به شهادت رساندن مستشاران نظامی کشورمان که در بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق نقش اساسی داشتند. این منبع آگاه در پاسخ به این سوال که روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی مدعی مورد هدف قرار گرفتن نیروگاه هسته‌ای دیمونا توسط ایران شده بود، تصریح کرد: این ادعای صهیونیست‌ها کاملاً کذب و دروغ است.

وی با بیان اینکه همه نقاط سرزمین های اشغال در تیررس ایران است گفت: نیروگاه اتمی دیمونا جزو اهداف در عملیات تنبیهی اخیر نبوده اگرچه همگان به‌ویژه  سران رژیم صهیونیستی امروز کاملا واقفند که هیچ نقطه ای در اراضی اشغالی نیست که دردسترس ما نباشد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها