الحوثی: ملاک آل سعود و امارات رضایت صهیونیست‌هاست

کد خبر: 1286705

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد که حکومت عربستان سعودی اقدام به تغییر شیوه های درسی و آموزشی خود کرد و پایه اساسی و سقف عملی تغییرات آموزشی را موضوع یهودیان صهیونیست و اسرائیل قرار داد(هرگونه مطلبی علیه صهیونیستها از شیوه های آموزشی حذف کرد)

 الحوثی: ملاک آل سعود و امارات رضایت صهیونیست‌هاست

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد که حکومت عربستان سعودی اقدام به تغییر شیوه های درسی و آموزشی خود کرد و پایه اساسی و سقف عملی تغییرات آموزشی را موضوع یهودیان صهیونیست و اسرائیل قرار داد(هرگونه مطلبی علیه صهیونیستها از شیوه های آموزشی حذف کرد)

سید عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن امروز شنبه در سخنانی خاطر نشان کرد : ملت یمن، طرح و برنامه ای دارد که مبتنی بر هویت ایمانی و رهایی از وابستگی به دشمنانش است.بسیاری از ملت‌های امت اسلام از وابستگی رنج می برند.

وی افزود عربستان سعودی اقدام به تغییر شیوه های درسی و آموزشی خود کرد و پایه اساسی و سقف عملی تغییرات آموزشی را موضوع یهودیان صهیونیست و اسرائیل قرار داد(هرگونه مطلبی علیه صهیونیستها از شیوه های آموزشی حذف کرد)

الحوثی گفت آل سعود حتی به حذف آیات قرآنی که از جنایات یهود یا رسوا کردن آنها و افشای حقیقت آنها برای مردم و نیز هشدار درباره آنها می پردازد، از کتابهای تحصیلی و آموزشی اقدام کرد.

رهبرانصارالله خاطر نشان کرد آل سعود به یهودیان صهیونیست بیشتر از قرآن احترام می گذارند، بدون اینکه از این کارشان خجالت بکشند.

وی در ادامه تصریح کرد آل سعود، آیات قرآنی را که سبب خشم یهودیان صهیونیست شده، از کتابهای درسی حذف کرده اند، چرا که ممکن است مانعی در برابر عادی سازی روابط آنها و وابستگی شان باشد.

الحوثی ادامه داد آل سعود حتی احادیث نبوی را به شکل کلی یا جزئی حذف کردند. سقف آل سعود، جلب رضایت اسرائیل است که ظلم بزرگی به نسل هاست.

رهبر انصارالله تاکید کرد  آل سعود، برخی از معانی و مفاهیم آیات قرآنی را در راستای جلب رضایت اسرائیل تغییر داده اند. آل سعود در راستای تغییر نگاهها به اسرائیل گام برداشته و این رژیم را که دشمن است، به عنوان دوست تبلیغ کرده اند.

وی گفت یکی از رهبران آل سعود تا حدی پیش رفت که درباره رژیم اسرائیل گفت اسرائیل همپیمان آینده ما  است.این در حالی است که ما شاهد حجم دشمنی و خصومت اسرائیل با اسلام و مسلمانان و حقد و کینه آن نسبت به اعراب و مسلمانان هستیم.

الحوثی خاطر نشان کرد شعار یهودیان صهیونیست، مرگ بر اعراب  است، این شعار را بلند فریاد می زنند و بر اساس آن عمل می کنند.

وی افزود امارات هم (برای جلب رضایت صهیونیستها) همین کارهای عربستان سعودی را انجام داده و شیوه های درسی و تحصیلی را به گونه ای تغییر داده که نگاه دوستی و اعجاب برانگیز درباره رژیم صهیونیستی دارد.

الحوثی اظهار داشت امارات نسل و کودکانش را طوری تربیت می کند که اسرائیلی ها را به عنوان دوست و همپیمان و شریک بپذیرند.

وی تاکید کرد این در حالی است که رژیم اسرائیل هیچ تغییری در شیوه های درسی و سیاست آموزشی خود ایجاد نکرده و کودکانشان را بر اساس دشمنی شدید با مسلمانان تربیت می کنند.

الحوثی گفت خصومت و دشمنی شدید یهودیان(صهیونیست) با مسلمانان از کودکی تا سالخوردگی در چارچوب یک برنامه کاری خصمانه با امت اسلام ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها