حمله موشکی سنگین قسام به یک مرکز نظامی صهیونیستی

کد خبر: 1286888

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که حمله موشکی سنگینی را از سمت جنوب لبنان علیه سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

حمله موشکی سنگین قسام به یک مرکز نظامی صهیونیستی

به نقل از شهاب نیوز، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) با صدور بیانیه‌ای از حمله موشکی سنگین خود علیه سرزمین‌های اشغالی از سمت جنوب لبنان خبر داد.

گردان‌های قسام در این بیانیه تاکید کرد که در واکنش به جنایت‌های دشمن صهیونیست علیه مردم غزه و کرانه باختری، پادگان نظامی صهیونیستی «شومیرا» واقع در بخش غربی الجلیل علیا در شمال سرزمین‌های اشغالی را موشک‌باران کرده است.

بر اساس بیانیه گردان‌های قسام در این عملیات ۲۰ موشک «گراد» به سوی پادگان نظامی صهیونیستی شومیرا از سمت جنوب لبنان شلیک شده است.

کمی پیش‌تر نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله به یک موضع صهیونیستی دیگر در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در این بیانیه تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، پس از آنکه دشمن اسرائیلی تجهیزات جاسوسی هدف گرفته شده در موضع مسکاف عام را جایگزین کرد، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۳۰ عصر امروز یکشنبه بیست‌ویکم آوریل ۲۰۲۴ این تجیزات جایگزین‌شده را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند.

در ادامه این بیانیه ضمن تاکید بر موفقیت این حمله آمده است: این عملیات به نابودی مجدد این تجهیزات جاسوسی انجامید./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها