لفاظی مجدد نتانیاهو علیه مقاومت فلسطین

کد خبر: 1286890

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی:همچنان ۱۳۳ نفر از شهروندان ما در جهنم حماس اسیر هستند و ما متعهد هستیم زنده یا مرده آنها را بازگردانیم!

لفاظی مجدد نتانیاهو علیه مقاومت فلسطین

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی:همچنان ۱۳۳ نفر از شهروندان ما در جهنم حماس اسیر هستند و ما متعهد هستیم زنده یا مرده آنها را بازگردانیم!

حماس تمام پیشنهادهای ما برای آزادی ربوده شدگانمان را رد کرده و این مطلبی است که وزیر خارجه آمریکا گفته است.

به زودی ضربات قوی به حماس وارد خواهیم کرد و فشارهای سیاسی و نظامی را بر آن برای آزادی ربوده شدگانمان افزایش خواهیم داد!

نتانیاهو: فشارها بر حماس افزایش می‌یابد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به بهانه افزایش فشارها بر گروه حماس، از تشدید حملات کورکورانه این رژیم به غزه خبر داد.

به گزارش ایسنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که، امروز(یکشنبه) از تصمیم این رژیم برای افزایش فشارها بر حماس در غزه، از جمله از طریق هدف قرار دادن این گروه با «حملاتی دردناک» خبر داد.

جنایت‌های جنگی رژیم صهیونیستی در غزه به بهانه «نابودی» حماس ادامه دارد و شمار تلفات فلسطینیان به مرز ۳۴ هزار نفر رسیده است.

حملات کورکورانه رژیم صهیونیستی به غزه که در محاصره انسانی قرار دارد، نگرانی‌های بین‌المللی درباره بروز فجایع انسانی از جمله قحطی و گرسنگی و شیوع بیماری‌های واگیردار را افزایش داده است.

تا کنون، ۶۰ درصد از زیرساخت‌های حیاتی این منطقه از بین رفته و ۸۵ درصد جمعیت آن در شرایطی از خانه‌های خود آواره شده‌اند که کمبود شدید مواد غذایی، آب آشامیدنی، دارو و تجهیزات پزشکی وجود دارد.

با این حال، نتانیاهو با قصد این رژیم برای تداوم جنایات جنگی خود در غزه، درباره حماس گفت: ما حملات بیشتر و دردناکی علیه آن انجام خواهیم داد. این حملات در آینده رخ خواهد داد. در روزهای آتی، فشارهای نظامی و سیاسی را بر حماس افزایش خواهیم داد. چراکه تنها راه اطمینان یافتن از آزادی اسرایمان و پیروزی ما است.

تبادل اسرا از موضوعات مطرح در مذاکرات برای آتش‌‎بس است که با تلاش شرکای منطقه‌ای و بین‌المللی ادامه دارد.

نتانیاهو به تشدید فشار نظامی علیه حماس تهدید کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد ارتش در روزهای آینده فشار نظامی خود را بر جنبش حماس افزایش خواهد داد.

به گزارش ایسنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه مدعی شد جنبش حماس به دنبال ایجاد تفرقه درون جامعه صهیونیستی است و از فشارهای وارده بر کابینه رژیم صهیونیستی تشویق می‌شود و به همین دلیل است که شروط خود را برای آزادی اسرای صهیونیستی تشدید می‌کند.

وی همچنین جنبش حماس را به ممانعت از دستیابی به توافق آتش‌بس متهم کرد و مدعی شد: در روزهای آینده فشار نظامی خود را بر حماس افزایش خواهیم داد و به زودی ضربات سخت و دردناکی به آنها وارد خواهیم کرد.

نتانیاهو درباره ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اگر کسی گمان می‌کند که می‌تواند یکی از یگان‌های ارتش اسرائیل را تحریم کند، من با تمام قدرتم با او خواهم جنگید.

آمریکا در اقدامی نمایشی اعلام کرده قصد دارد یکی از یگان‌های ارتش رژیم صهیونیستی به نام نیتسح یهودا را تحریم کند.

وی ادامه داد: سربازان ما برای حفاظت از ما در میدان جنگ متحد هستند و ما برای حفظ آنها در عرصه سیاسی متحد هستیم./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها