پیام «القسام» به خانواده‌های اسرای صهیونیست

کد خبر: 1288654

درپی اظهارات جنگ طلبانه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و تاکید وی بر حمله قریب‌الوقوع به «رفح» در جنوب نوار غزه، گردان‌های شهید «عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش حماس پیامی را برای خانواده‌های اسرای صهیونیست ارسال کرد.

پیام «القسام» به خانواده‌های اسرای صهیونیست

درپی اظهارات جنگ طلبانه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و تاکید وی بر حمله قریب‌الوقوع به «رفح» در جنوب نوار غزه، گردان‌های شهید «عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش حماس پیامی را برای خانواده‌های اسرای صهیونیست ارسال کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری «شهاب»، گردان‌های عزالدین القسام امروز (سه شنبه) در پیامی کوتاه خطاب به خانواده‌های اسرای صهیونیست در نوار غزه، تاکید کرد: به دلیل منافع نتانیاهو فرزندان شما همچنان در اسارت هستند.

شاخه نظامی حماس همچنین در پیامی هشدار آمیز به صهیونیست‌ها به زبان های عربی و عبری خاطرنشان کرد: زمان درحال تمام شدن است و کابینه شما دروغ می‌گوید.

پیام گردان‌های القسام به خانواده‌های اسرای صهیونیست: زمان رو به پایان است

این پیام پس از آن ارسال شد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی در جریان دیدار با خانواده‌های اسرای صهیونیست از آغاز حمله زمینی به «رفح» در جنوب نوار غزه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست نگران کشته شدن فرزندان خود در صورت حمله ارتش رژیم اشغالگر به رفح هستند.

مقامات رژیم صهیونیستی مدتی است که تهدید به انجام حمله زمینی به رفح می‌کنند اما در نتیجه فشارهای بین‌المللی تا به این لحظه اقدام به این کار نکرده‌اند.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۲۰۷ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اسرائیل طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۰۷ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

تحلیلگر امنیتی صهیونیست:ناتوانی اسرائیل در بازگرداندن آوارگان، پیروزی راهبردی حزب‌الله است

یک تحلیلگر امنیتی و نظامی ارشد صهیونیست امروز (سه شنبه)، ناتوانی رژیم صهیونیستی برای بازگرداندن بیش از ۷۰ هزار شهرک‌نشین آواره به شمال سرزمین‌های اشغالی را پیروزی راهبردی برای حزب‌الله لبنان دانست.

به گزارش پایگاه خبری «العهدنیوز»، سرهنگ «کوبی ماروم» از افسران ارشد نیروهای ذخیره رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: رهبران سیاسی اسرائیل از ترس گسترش جنگ در شمال، هراس (از حزب الله لبنان) را انتخاب کردند و در مقابل این (گروه) ضعف نشان دادند.

این تحلیلگر مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی با اشاره به توان موشکی حزب الله لبنان، افزود: تهدید حزب الله فقط ارتش اسرائیل را با چالش مواجه نکرد بلکه در تصمیم گیری رهبران سیاسی نیز موثر بود.

سرهنگ ماروم، ایجاد هراس در میان اشغالگران ساکن شمال سرزمین های اشغالی را مهمترین دستاورد حزب الله لبنان عنوان کرد و نوشت: بعد از بیش از ۲۰۰ روز از جنگ (علیه غزه)، هنوز ۷۰ هزار شهرک نشین که ساکن این مناطق بوده اند، آواره هستند.

وی گفت: اسرائیل به مهمترین هدف خود یعنی ایجاد امنیت برای بازگشت آوارگان به شمال، شکست خورد و این یک پیروزی راهبردی برای حزب الله لبنان است.

به گزارش ایرنا، حزب الله لبنان و دیگر گروه های مقاومت در یمن، سوریه، عراق و دیگر مناطق در حمایت از مقاومت فلسطین، از همان روزهای ابتدایی عملیات طوفان الاقصی، این رژیم را درگیر جبهه های مختلف جنگ کردند.

با وجود حمایت حداکثری آمریکا و دیگر متحدان رژیم صهیونیستی، این رژیم بعد از ۲۰۷ روز جنایت علیه مردم فلسطین در غزه، به هیچ کدام از اهداف راهبردی خود دست نیافته است.

بر اساس گفته های کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان به تنهایی، نیمی از توان ارتش این رژیم را در جبهه شمال درگیر کرد و مانع از حضور قدرتمندانه ارتش اشغالگر در جبهه جنوب شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها