حماس: حمله به رفح برای اسرائیل تفریحی نخواهد بود

کد خبر: 1289651

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین:هرگونه عملیات نظامی در رفح برای ارتش اشغالگر فاشیست تفریح نخواهد بود.

حماس: حمله به رفح برای اسرائیل تفریحی نخواهد بود

جنبش حماس تاکید کرد هرگونه عملیات نظامی در رفح هرگز تفریحی برای ارتش اشغالگر نخواهد بود و ما از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم برای توقف این جنایت اقدام فوری را در پیش بگیرد.

جنبش حماس امروز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، گام‌هایی که ارتش اشغالگر در راستای آماده کردن مقدمات حمله به شهر رفح با نزدیک به یک میلیون و نیم نفر جمعیت شامل شهروندان و آوارگان در پیش گرفته و هشدار آن به ساکنان در خصوص تخلیه مناطق شرقی رفح همزمان با بمباران هوایی و توپخانه‌ای مستمر که موجب کشتارهایی در حق غیرنظامیان بی‌گناه می‌شود، در واقع جنایتی صهیونیستی است که پافشاری کابینه نتانیاهو بر ادامه دادن به جنگ نسل‌کشی در حق ملت ما بر اساس حساب و کتاب‌های سیاسی‌اش متمرکز بر فرار از هرگونه الزامات توافقی برای پایان دادن به جنگ بدون توجه به فاجعه انسانی مستمر در نوار غزه و یا سرنوشت اسرا در غزه را نشان می‌دهد.

به گزارش شبکه خبری «الجزیره»، حماس در ادامه بیانیه خود تاکید کرد که هرگونه عملیات نظامی در رفح هرگز تفریحی برای ارتش اشغالگر نخواهد بود و مقاومت ما و در راس آن گردان‌های القسام برای دفاع از مردم ما و بیرون کردن این دشمن و ناکام گذاشتن طرح‌ها و اهدافش کاملا آماده است.

این جنش در ادامه بیانیه خود از جامعه بین‌الملل خواست برای توقف این جنایت که جان صدها هزار تن از غیرنظامیان بی‌دفاع شامل کودکان، زنان و سالمندان را به خطر می‌اندازد، اقدام فوری را در پیش بگیرد.

همچنین حماس از نهادها و هیئت‌های انسانی و در راس آنها آژانس آنروا خواست در شهر رفح بمانند و دفاتر خود را ترک نکرده و تسلیم خواست رژیم اشغالگر نشوند و به نقش خود در کمک‌رسانی به آوارگان بی‌دفاعی ادامه دهند که با ماشین آدم‌کشی صهیونیست‌ها تحت حمایت فرا مرزی دولت آمریکا در معرض بدترین جنایات قرار دارند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها