اظهارات عجیب 2 وزیر اسرائیلی/ وزیر صهیونیست: تنها منبع خبری‌ام در جنگ، الجزیره است!

کد خبر: 1289945

وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی با بیان اینکه سران این رژیم هیچ اطلاعاتی را درباره جنگ غزه منتشر نمی‌کنند، گفت تنها منبع او برای دسترسی به اخبار جنگ، شبکه الجزیره است.

اظهارات عجیب 2 وزیر اسرائیلی/ وزیر صهیونیست: تنها منبع خبری‌ام در جنگ، الجزیره است!

«یاریو لوین» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی با بیان اینکه اعضای کابینه جنگ این رژیم اخبار مرتبط با درگیری‌های غزه را با او به اشتراک نمی‌گذارند، گفت تنها راه دسترسی وی به اطلاعات، شبکه خبری الجزیره است.

او گفت: «درباره جنگ و مذاکرات تبادل اسرا هیچ چیزی به ما نمی‌گویند. آنها هیچ اطلاعاتی را با ما در میان نمی‌گذارند. بیشتر دانسته‌هایم را از الجزیره عربی به دست می‌آورم، چون عربی بلدم.»

این در حالی است که این عضو کابینه رژیم صهیونیستی که از پوشش رسانه‌ای گسترده جنایات خود توسط شبکه الجزیره به ستوه آمده است، با تعطیلی این شبکه در اراضی اشغالی موافقت کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در این باره به نقل از دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم گزارش دادند: «بستن شبکه الجزیره در اسرائیل در جلسه شورای وزیران به تصویب رسید.»

بتسلئیل اسموتریچ

وزیر صهیونیست: مذاکره با حماس بس است؛ به رفح حمله کنید

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی با مذاکرات آتش‌بس با حماس مخالفت کرد و ضمن بی‌اهمیت شمردن خواست جامعه بین‌المللی، خواستار حمله تمام‌عیار به رفح شد.

به گزارش ایسنا، «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی با مذاکرات آتش‌بس در قاهره مخالفت کرد و گفت رژیم صهیونیستی نباید به فشارهای جامعه بین‌المللی برای پایان این جنگ تن دهد.

او با بیان اینکه اعزام هیئت مذاکره‌کننده از رژیم صهیونیستی به مصر یک اشتباه است، گفت: «فقط باید با آتش حرفتان را بزنید. نباید در برابر فشارهای بین‌المللی کوتاه بیایید و تا وقتی دشمن شکست نخورده، نباید متوقف شوید.

اسموتریچ جنگ غزه را «جنگ بر سر استقلال اسرائیل» دانست و گفت رژیم صهیونیستی باید ضمن حمله به رفح، کنترل محور صلاح الدین را در دست گیرد، منطقه‌ای مرزی میان مصر و نوار غزه.

او با طرح این ادعا که اعضای شاخه نظامی حماس در اردوگاه‌های جنوب غزه حضور دارند، گفت: «بلافاصله پس از آن به‌سمت منطقه دیر البلح رفته و گردان‌های حماس را که در اردوگاه‌های مرکزی فعایت دارند، منهدم می‌کنیم.»

رسانه‌های عبری بامداد امروز (سه‌شنبه) اعلام کردند ارتش رژیم صهیونیستی عملیات نظامی خود را در بخش شرقی شهر رفح آغاز کرده و جنگنده‌های این رژیم حملات هوایی شدیدی را علیه این منطقه انجام داده‌اند.

این در حالی است که ساعاتی پیش منابع آمریکایی مدعی شدند حمله اخیر رژیم صهیونیستی در شهر رفح در نوار غزه عملیاتی محدود بوده و بخشی از حمله تمام‌عیار رژیم صهیونیستی به این شهر که تل‌آویو مدت‌هاست درباره آن سخن می‌گوید، نیست.

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه اعلام کرده بود که حتی در صورت حصول توافق آتش‌بس با حماس، باز هم حمله به رفح انجام خواهد شد. رژیم صهیونیستی در حالی به رفح حمله کرد که حماس دوشنبه با توافقنامه پیشنهادی مصر و قطر برای برقراری آتش‌بس و تبادل اسرا موافقت کرده بود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها