حمله یمن به ۲ کشتی اسرائیلی در خلیج عدن

کد خبر: 1290190

سخنگوی نیروهای مسلح یمن: نیروهای مسلح یمن در عملیاتی مشترک دو کشتی اسرائیلی به‌ نام‌های ام‌اس‌سی دیگو (MSC Diego) و ام‌اس‌سی جینا (MSC GINA) را در خلیج عدن مورد حمله قرار داده‌اند.

حمله یمن به ۲ کشتی اسرائیلی در خلیج عدن

«یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله به سه کشتی رژیم صهیونیستی و مرتبط با این رژیم در اقیانوس هند و خلیج عدن خبر داد.

به گزارش المیادین، یحیی سریع از انجام عملیات مشترکی خبر داد که نیروی دریایی و یگان های پهپادی و موشکی یمن علیه سه کشتی رژیم صهیونیستی در خلیج عدن و اقیانوس هند انجام داده اند.

وی گفت: دو کشتی اسرائیلی که هدف قرار گرفته اند، MSC DEGO و MSC GINA هستند. این عملیات با چند فروند موشک بالستیک و پهپاد انجام شده و با دقت به هدف اصابت کرده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد: یگان موشکی یک عملیات ویژه علیه کشتی MSC VITTORIA مرتبط با رژیم صهیونیستی در اقیانوس هند و دو کشتی در دریای عرب انجام داد و آنها را به طور مستقیم هدف قرار داد.

سریع بیان کرد: ما تحولات غزه را به دقت رصد می کنیم و در تشدید عملیات های خود در یاری ملت مظلوم فلسطین دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما به ممانعت از دریانوردی اسرائیلی و کشتی هایی که عازم بنادر فلسطین اشغالی در منطقه عملیات اعلام شده هستند، ادامه خواهیم داد تا زمانی که محاصره نوار غزه برداشته شود و جنگ علیه این منطقه پایان یابد.

به گزارش ایرنا، ارتش یمن طی ماه های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

ایرنا

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها