وحشت صهیونیست‌ها از تغییر استراتژی حزب الله

کد خبر: 1290842

رسانه‌های عبری زبان مدعی شدند حزب الله استراتژی جنگی خود را علیه اسرائیل تغییر داده است.

 وحشت صهیونیست‌ها از تغییر استراتژی حزب الله

ایهود یعاری خبرنگار شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارش ادعا کرد، حزب الله رویکرد جنگی خود را در جنگ علیه اسرائیل تغییر داده و باعث شده است شرایط جدیدی در طول مرز با لبنان برای ارتش اسرائیل به وجود‌‌ آید.

این رسانه با استناد به گزارش‌های منتشر شده در لبنان مدعی شد، رهبران حزب الله تصمیمات جدیدی را برای تعامل خود با ارتش اسرائیل در طول مرز لبنان اتخاذ کرده‌اند که یکی از آنها تشکیل تیم‌های 3 و 4 نفره در نزدیکی خط مرز برای دیده بانی و شناسایی اهداف اسرائیلی است.

در چارچوب این راهکار جدید، حزب الله به جای استفاده از موشک‌های ضد زره که طی ماه‌های اخیر به طور کامل به آن تکیه داشت، اکنون از ابزار پهپادی استفاده کره و آن را از مناطق نزدیک مرز به هوا پرتاب می‌کند به همین خاطر سامانه‌های پدافنیدی اسرائیل قابلیت شناسایی و رهگیری آنها را پیدا نمی‌کنند، در همین حال حزب الله موشک‌های کوتاه و میان برد را در دستور کار خود قرار داده و بر خلاف شلیک موشک‌های ضد زره، نیروهای شلیک کننده قدرت پنهان شدن را بعد از شلیک دارند.

همچنین حزب الله تصمیم گرفته است تا به تیم‌های خود اجازه فعالیت در طول و حتی پشت مرزها را برای جمع آوری اطلاعات و مشخص کردن مراکز هدف، داده است./تسنیم

 ترفند جدید رژیم صهیونیستی برای جذب نظامیان

طبق دستور رئیس رژیم صهیونیستی از این پس سابقه جنایی نظامیان صهیونیست که در جنگ شرکت کرده باشند پاک می‌شود.

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، روزنامه یدیعوت آحارانوت خبر داد، براساس فرمان رئیس (رژیم صهیونیستی) تمامی نظامیان اسرائیلی که در جنگ غزه شرکت دارند از پاک شدن سابقه کیفری و قضائیی و کاهش جریم‌ها و نیز دوره زندانشان بهره‌مند می‌شوند.

به نوشته این رسانه یتسحاق هرتزوگ رئیس و یاریف لوین وزیر دادگستری (رژیم صهیونیستی) ارموز یک شنبه طرح عفو افرادی که در جنگ غزه مشارکت گسترده دارند را صادر کردند.

گفتنی است بعد از طولانی شدن جنگ رژیم صهیونیستی در غزه و شدت گرفتن موج تمرد در میان نظامیان صهیونیست، ساختار حاکم بر این رژیم به صرافت استفاده از مشوق‌‌هایی برای ترغیب این نظامیان جهت ادامه حضور در این جنگ افتاده است.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که رسانه‌های صهیونیست از افزایش بی اعتمادی نظامیان صهیونیست نسبت به ساختار حاکم بر این رژیم سخن می‌گویند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها