آنتونوف : آمریکا از جنایات اوکراین چشم پوشی می کند

کد خبر: 1290867

آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در ایالات متحده می گوید که آمریکا در حمایت از اوکراین از هر جنایتی حتا بمباران شهرهای کشورمان چشم پوشی می کند.

آنتونوف : آمریکا از جنایات اوکراین چشم پوشی می کند

به گزارش تاس، آنتونوف افزود: عدم واکنش ایالات متحده به حملات نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی نشان دهنده تمایل آنها برای انجام هر کاری برای رهایی کی یف از مسئولیت جنایاتش است.

وی ادامه داد : واکنش مقامات آمریکایی به حملات مرگبار نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی حتا خودداری از ارسال پیام تسلیت، بسیار جالب توجه است که این امر نشانگر این است که واشنگتن از انجام هر کاری برای رهایی از مسئولیت دست نشانده های خود در کی یف فرو گذار نیست.

دیپلمات روسیه تاکید می کند که رسانه های "مستقل" حتی متوجه نشدند که در طول روز حدود ده بار شهر روسیه مورد حمله نئونازی های اوکراین قرار گرفته است.

آنتونوف ادامه داد: «اجازه دهید تأکید کنم که کودکان، زنان و افراد مسن با سلاح‌های غربی کشته می‌شوند.» سیاست "شتر مرغی" (استعاره از نادیده گرفتن مشکلات و تظاهر به عدم وجود آنها) غرب به رهبری ایالات متحده و عدم تمایل به مهار سرسپردگان اوکراینی هیچ دستاوردی برای آنان نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: «تنها یک نتیجه وجود دارد که نیروهای مسلح روسیه باید عملیات نظامی را از مرزهای فدراسیون روسیه دور کنند.»

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها