واکنش حماس به درخواست سناتور آمریکایی برای بمباران اتمی غزه

کد خبر: 1290955

جنبش حماس در واکنش به اظهارات سناتور آمریکایی که خواستار بمباران نوار غزه با بمب اتمی شده بود، تصریح کرد این اظهارات اوج انحطاط اخلاقی این سناتور آمریکایی است و ذهنیت مبتنی بر نسل‌کشی او را نشان می‌دهد.

 واکنش حماس به درخواست سناتور آمریکایی برای بمباران اتمی غزه

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به اظهارات لیندسی گراهام سناتور آمریکایی که خواستار بمباران نوار غزه با بمب اتمی شده بود، تصریح کرد این اظهارات اوج انحطاط اخلاقی این سناتور آمریکایی و ذهنیت مبتنی بر نسل‌کشی و استعمارگری‌ او و طیفی از سیاستمداران آمریکایی را نشان می دهد که با نسل‌کشی ارتش جنایتکار و به دور از اخلاق رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی کاملا همسو است.

جنبش حماس افزود که این اظهارات در چارچوب اظهار دوستی و وفاداری به رژیم اشغالگر صهیونیستی بیان شده و این طرف‌ها را در نسل‌کشی علیه مردم غزه شریک می‌گرداند، محکوم می‌کنیم.

حماس همچنین آزادگان جهان را به محکوم کردن این مواضع و ادامه فشار بر رژیم صهیونیستی برای توقف جنگ، نسل‌کشی و به گرسنگی کشاندن مردم غزه فراخواند.

لیندسی گراهام سناتور ارشد آمریکایی دیروز یکشنبه در گفت‌وگو با تلویزیون ان‌بی‌سی نیوز جنگ رژیم صهیونیستی در غزه را با تصمیم آمریکا برای ریختن بمب اتم بر سر شهرهای ناگازاکی و هیروشیما در ژاپن مقایسه کرد.

وی در ادامه افزود: به اسرائیل بمب‌هایی که نیاز دارند را بدهید تا جنگ تمام شود. آنها نمی‌توانند شکست بخورند./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها