موشک‌های مقاومت شمال فلسطین اشغالی را به آتش کشید

کد خبر: 1291205

مناطق المالکیة و دیشون واقع در شمال فلسطین اشغالی با موشک‌های شلیک شده از لبنان در آتش می‌سوزد.

 موشک‌های مقاومت شمال فلسطین اشغالی را به آتش کشید

مناطق المالکیة و دیشون واقع در شمال فلسطین اشغالی با موشک‌های شلیک شده از لبنان در آتش می‌سوزد.

رسانه‌های عبری زبان شامگاه سه شنبه اعلام کردند، آتش سوزی نسبتا بزرگی که از ظهر در مناطق المالکیه و دیشون واقع در الجلیل در شمال (فلسطین اشغالی) به وقوع پیوسته است، همچنان شعله ور بوده و چند ایستگاه آتش نشانی از الجلیل و جولان همچنان در حال تلاش برای خاموش کردن آن همچنان تلاش می کنند.

براساس این گزارش، علت آتش سوزی سقوط چند فروند موشک که از لبنان شلیک شده بود و سامانه‌های پدافندی قادر به رهگیری آن نشدند، اعلام شده و تاکید شد، به دلیل گستردگی این آتش سوزی شماری از نیروهای داوطلب و نیروهای حفاظتی این شهرک‌ها نیز به نیروهای آتش نشان پیوستند.

تا لحظه تهیه خبر، تمام تلاش نیروهای آتش نشان ممانعت از سرایت آتش سوزی به خانه‌های شهرک نشینان است و به گفته آنها در حال حاضر امکان خاموش کردن این آتش وجود ندارد./تسنیم

اذعان رژیم صهیونیستی به هلاکت یک و زخمی‌شدن ۵ صهیونیست در «ادمیت»

ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در عملیات حزب‌الله لبنان علیه منطقه اشغالی «ادمیت» در شمال سرزمین‌های اشغالی ۶ صهیونیست کشته و زخمی شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی به تلفات جانی در حمله حزب‌الله لبنان علیه منطقه اشغالی «ادمیت» در شمال سرزمین‌های اشغالی اذعان کرد.

بر این اساس ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در حمله حزب‌الله لبنان به منطقه اشغالی ادمیت و برخورد یک گلوله ضدتانک به این منطقه یک صهیونیست به هلاکت رسیده و ۵ صهیونیست دیگر نیز زخمی شده‌اند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که در نتیجه برخورد یک موشک هدایت‌شونده به ساختمانی تجاری در شهرک صهیونیست‌نشین «آویویم» در شمال سرزمین‌های اشغالی، این ساختمان آسیب دیده است.

گفتنی است با شروع عملیات «طوفان الاقصی» از سوی گروه‌های مقاومت فلسطین، جنبش حزب‌الله لبنان در جهت سرگرم‌کردن نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در همین ارتباط، رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اذعان کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه به دام افتاده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها