ماجرای ابتلای ۱۵۰ نفر به کرونا در یک مجلس عروسی

کد خبر: 1031984

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن با اشاره به ابتلای ۱۵۰ نفر به کرونا در هفته های اخیر، گفت: این تعداد بر خلاف آنچه که در برخی از رسانه ها ذکر شده، تنها مربوط به یک مجلس عروسی نیست.

ماجرای ابتلای ۱۵۰ نفر به کرونا در یک مجلس عروسی

خبرگزاری مهر: مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن با اشاره به ابتلای ۱۵۰ نفر به کرونا در هفته های اخیر، گفت: این تعداد بر خلاف آنچه که در برخی از رسانه ها ذکر شده، تنها مربوط به یک مجلس عروسی نیست.

مهدی عاقل‌تر با اشاره به ابتلای ۱۵۰ نفر به کرونا در هفته‌های اخیر در بردسکن، گفت: این تعداد بر خلاف آنچه که در برخی از رسانه‌ها ذکر شده، مربوط به یک مجلس عروسی نیست بلکه مربوط به چند مراسم عروسی می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسکن با بیان اینکه متأسفانه پس از ماه صفر شاهد برگزاری مراسم‌های متعدد عروسی بودیم، اظهار کرد: در هفته گذشته، یکی از افراد متخلفی که مراسمی را با حضور جمعیت زیادی در روستا برگزار کرده بود، به دادستانی معرفی شد.

وی عنوان کرد: به دلیل اینکه تالارها و مکان‌های اجتماع در سطح شهر تعطیل است، مراسمات پنهانی و دورهمی در خانه‌های روستایی برگزار می‌شود که درصد خطر را افزایش داده است.

عاقل‌تر با بیان اینکه هم اکنون شهرستان در وضعیت قرمز به سر می‌برد، افزود: در حال حاضر، ۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه اولین شهید سلامت منطقه ترشیز از شهرستان بردسکن بوده است، اظهار کرد: تعداد زیادی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان بردسکن دچار کرونا شده‌اند که در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسکن با بیان اینکه بیمارستان بردسکن با ۱۱۰ تخت مصوب، تنها ۹۶ تخت فعال دارد، تصریح کرد: با محدود کردن بخش‌های دیگر بیمارستان، بیشتر تخت‌های را به بیماران کرونایی اختصاص داده‌ایم.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه محیط شهر و افرادی که در سطح شهر تردد می‌کنند آلوده هستند، بهترین مکان امن برای رهایی از این بیماری منحوس، ماندن در خانه و عدم شرکت و برگزاری دورهمی خانوادگی، مراسمات عروسی و عزا است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها