حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در دیدار ‌ایران - لبنان

کد خبر: 1137598

وزیر بهداشت: با توجه به بهبود شرایط کرونایی، در دیدار تیم ملی فوتبال ایران با لبنان اجازه حضور ۵۰ درصدی تماشاگران صادر شده و اگر شیوه نامه‌های بهداشتی به خوبی رعایت شود این رویه ادامه پیدا خواهد کرد.

حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در دیدار ‌ایران - لبنان

وزیر بهداشت افزود: در موج ششم کرونا شاهد فروکش کردن این بیماری هستیم، اما اگر شیوه نامه‌‌های بهداشتی رعایت نشود، به شرایط بحرانی باز می‌ گردیم.

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: بیمارستان فوق تخصصی ۲۴۰ تخت خوابی علوی آبادان، ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به لحاظ تجهیزات و امکانات درمانی نیز پیشرفت ۸۰ درصدی را شاهد هستیم، این بیمارستان حدود یک ماه آینده به بهره برداری می‌ رسد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بهبود شرایط کرونایی، مقرر شده است که حضور تماشاگران در ورزشگاه تسهیل شود، در دیدار تیم ملی فوتبال ایران و لبنان، اجازه حضور ۵۰ درصدی تماشاگران صادر شده و اگر شیوه نامه‌های بهداشتی به خوبی رعایت شود، این رویه ادامه پیدا خواهد کرد.

وزیر بهداشت افزود: در موج ششم کرونا شاهد فروکش کردن این بیماری هستیم، در یک هفته اخیر آمار جان باختگان به زیر صد نفر رسیده است، اما اگر شیوه نامه‌‌های بهداشتی رعایت نشود، به شرایط بحرانی باز می‌ گردیم.

وی گفت: در اوج همه گیری کرونا بسیاری از کشور‌های اروپایی دچار کمبود‌های فراوانی شدند، اما در کشور ما به واسطه مجاهدت و جانفشانی مجموعه بهداشت و درمان، وضعیت به صورت قابل قبول کنترل شد، همه ما مدیون شهدا هستیم./ منبع : فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها