کلاهبرداری بدل بازیگر «ستایش»

کد خبر: 1191744

سریال کلاهبرداری با نام چهره‌ها ادامه دارد؛ این بار شخصی خودش را رستمِ سریال «ستایش» معرفی می‌کند.

 کلاهبرداری بدل بازیگر «ستایش»

 یک شیاد با شکل و شمایل بازیگر سریال «ستایش» خودش را رستم معرفی می‌کند. او تاکنون چندین نفر را تحت این عنوان، فریب داده و اقدام به کلاهبرداری میلیونی از آنها کرده است.

این فرد که از لحاظ چهره و قد و قامت شباهت زیادی به امید علیمردانی بازیگر سریال «ستایش» داشته، به‌بهانه‌های مختلف کلاهبرداری‌های متعددی انجام داده است.

امید علیمردانی بازیگر و تهیه‌کننده که با شنیدن این خبر بسیار متعجب شده بود، گفت: «واقعاً عنوان مرا جعل کردند و رفته‌اند کلاهبرداری! نمی‌دانم چه بگویم! چطوری مرا جعل کرده‌اند؟ من که دیگر مشخص هستم و همه مرا دیده‌اند.»

اما ماجرا از چه قرار است؟ با علیمردانی گفت‌وگو کردیم و او این‌چنین تعریف کرد: در تبریز یک نفر 19 میلیون نقره را گرفته و به صاحب مغازه گفته است "من رستمِ سریال «ستایش» هستم."، صاحب آن مغازه مرا در اینستاگرام پیدا کرد و خواست با من صحبت کند.

شماره را گرفتم وقتی با او صحبت کردم با نکته عجیبی مواجه شدم، او به من گفت "یک نفر خودش را جای شما گذاشته و 19 میلیون نقره از من گرفته است.

یکی دیگر با من تماس گرفت و به من گفت "شخصی آمده گوشی از من بگیرد، من پرسیدم شما خودت هستید."، من اصلاً تبریز نیامدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون، مشغول ساخت تله‌فیلم «بازی اجباری» است و رسماً اعلام می‌کند: چنین درخواست‌هایی با اسم و نامِ من جعلی است و افرادی که با این کلاهبردار و جاعلان هویت مواجه شدند به مراجع ذی‌ربط اعلام کنند.

چندی پیش خبری را تلویزیون رسماً اعلام کرد که فردی که با جعل هویت یکی از خبرنگاران صداوسیما اقدام به ارسال پیامک به برخی بازیگران کرده بود دستگیر شد. به‌نظر می‌رسد سریال کلاهبرداری با نام و شکل و شمایل چهره‌ها ادامه دارد و نیاز است مراجع ذی‌ربط ورود جدّی به این حوزه داشته باشند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها