تیراندازی ‌به ‎پلیس در ‌محور دلگان - گنبد علوی

کد خبر: 1206449

فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: شرور مسلحی که به مأموران گشت یگان تکاوری این شهرستان تیراندازی کرده بود، به هلاکت رسید.

تیراندازی ‌به ‎پلیس در ‌محور دلگان - گنبد علوی

محمد خبازی  در زاهدان اظهار کرد: ساعاتی پیش مأموران یگان تکاوری ۱۰۹ شهرستان دلگان در حین گشت زنی و برقراری امنیت منطقه در سطح حوزه استحفاظی در محور " دلگان به گنبد علوی" بودند که ناگهان یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک  به سمت مامورین یگان تکاوری تیر اندازی که با عکس العمل سریع مامورین مواجه شد.

وی افزود: در اقدام به موقع مأموران انتظامی شرور مسلح زمین گیر و از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و این شرور در حال انتقال به مرکز درمانی به هلاکت رسید.

سرهنگ خبازی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی این شرور مسلح تعداد ۲ قبضه سلاح کلاش، تعداد ۱۰ تیغه خشاب، تعداد۲۸۶ فشنگ جنگی کلاش و تعداد یک قبضه سلاح کلت و یک خشاب و تعداد ۳۱ تیر جنگی، تعداد۶ جفت پلاک سرقتی و دست ساز و مقداری مواد مخدر و یک جعبه میخ های پنجر کن جاده ای کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان دلگان تصریح کرد: پلیس با اشرار و سارقان مسلحی که قصد برهم زدن آرامش و امنیت مردم را داشته به شدت برخورد کرد می کند./فارس

فرمانده انتظامی ‌دلگان:ساعاتی پیش مأموران در حین گشت‌زنی در محور دلگان به گنبد علوی بودند که ناگهان یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک به سمت مامورین یگان تکاوری تیر‌اندازی کرد که با عکس العمل سریع مامورین مواجه شد.

در اقدام به موقع مأموران انتظامی شرور مسلح زمین‌گیر و از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و این شرور در حال انتقال به مرکز درمانی به هلاکت رسید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها